Кімнатні рослини

Квіти для спальні

— 9 жовтня 2013 —

Якщо ми не хочемо довго крутитися в ліжку чекаючи сну, а зранку мучитися від головного болю, необхідно виключити рослини, квіти яких виточують сильні запахи. Це кімнатні троянди, лілії, жасмин, гарденія. А також рослини, листя або плоди яких отрутні: молочай, цисус, циперус.


Красивоквітучі кімнатні рослини

— 9 жовтня 2013 —

Красивоквітучі кімнатні рослини створені для того, щоб радувати око, особливо у міжсезоння, коли за вікном утримується невесела погода.


Як проростити насіння cтреліції?

— 2 жовтня 2013 —

Насіння стреліції дуже швидко втрачає схожість, тому перевірте строк придатності перед покупкою! Купивши насіння, необхідно відразу його посадити.


Плющ восковий. Чим цікавий і як за ним доглядати?

— 2 жовтня 2013 —

Плющ восковий, або хойя - досить цікава кімнатна рослина, начебто невибаглива, але потребуюча деяких тонкостей у догляді, ось про нього й поговоримо.


Рослини та «легка рука»

— 2 жовтня 2013 —

Багато аматорів рослин, імовірно, чули про явище з області магії за назвою «легка рука» (Wingardium leviosa).


Як виростити аравійську каву

— 2 жовтня 2013 —

У кожного в будинку або квартирі ростуть кімнатні рослини та квіти, а у декого балкон повністю забитий поличками із квітами. Сьогодні мова йтиме не про кімнатні квіти, а про кавове дерево. Це вічнозелене кімнатне деревце, густо покрите листям, колір яких нагадує глянець. І при зборі врожаю з нього виходить заспокійливий і тонізуючий напій.


Колумнея: особливості догляду

— 25 вересня 2013 —

Колумнея (Columnea, сім. Геснерієві) - ампельна рослина, батьківщиною якої є тропіки Центральної та Південної Америки. При правильному догляді колумнея щовесни буде радувати вас численними трубчастими вогненно-червоними або жовтогарячими квітками, що сидять у пазухах листя. 


Знайомтеся, кодонанта

— 25 вересня 2013 —

Кодонанта (Codonanthe, сім. Геснерієві) - прекрасна ампельна рослина зі шкірястим, еліптичним, супротилежним листям темно-зеленого кольору.


Очищаємо житло

— 25 вересня 2013 —

За даними міжнародних медичних досліджень, повітря в наших квартирах у 4-7 разів брудніше і у 8-10 разів токсичніше, чим на вулиці. У наших квартирах безліч, до 20, джерел екологічного забруднення. Цей хімічний коктейль вважається головним винуватцем виникнення більшості легеневих, онкологічних і серцево-судинних захворювань.


Переїжджаємо із саду додому

— 18 вересня 2013 —

Багато запеклих квіткарів при можливості виносять на все літо свої кімнатні рослини на вулицю: на балкон або веранду. Рослинам такі повітряні і сонячні процедури йдуть тільки на користь - у цей час вони починають активніше рости і квітувати. Однак коло носа вже осінь, подекуди от-от почнуться заморозки. Це значить, що настав час переїжджати додому. Тільки як допомогти рослинам пережити стрес? Адже в кімнатах їм буде не вистачати світла і простору.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс