Кімнатні рослини

Як продовжити життя орхідеї?

— 22 січня 2014 —

Ця розкішна квітка, подарована вам або куплена у квітковому магазині, досить довго буде радувати око своїми вишуканими квітами. Але все, як відомо, колись закінчується, зів'яне згодом і ця краса. Щоб побачити її знову, необхідно продовжити життя цієї кімнатної рослини. А для цього потрібно знати основні принципи пересадження орхідеї.


Виростіть цукор на віконці

— 15 січня 2014 —

Те, що цукрозамінники шкідливі для організму майже більше самого цукру, ми чуємо і читаємо практично щодня. Але існують рослинні замінники цукру, які не тільки дають солодкість, але й приносять користь здоров'ю. Однією з таких рослин є стевія.


Як зберегти «різдвяну зірку» після покупки?

— 8 січня 2014 —

Напередодні Різдва полиці квіткових магазинів у європейських країнах масово заповнюються квітучими пуансетіями, які там традиційно підносять у подарунок на це свято. Якось непомітно це правило з католицьких країн перекочувало й у наше життя. Тепер і в наших магазинах на початку зими удосталь з'являються ці красуні. Що ж це за рослина?


Рослини для затишної кухні

— 8 січня 2014 —

Кухня є досить функціональним приміщенням. І найчастіше вона перетворюється зі звичайного харчоблока на своєрідну малу вітальню — місце відпочинку, спілкування, прийому гостей, задушевних бесід і пісень під гітару.


Передсвяткова суєта - без ялинки нікуди!

— 25 грудня 2013 —

Яке новорічне свято може обійтися без нашої зеленої улюблениці! Ялинка є прикрасою будь-якого новорічного бенкету! Її чудовий лісовий запах робить її ще більш привабливою! Різні форми, кольори, а також можливість прикрасити цю новорічну красуню зробили її популярною в усьому світі!


Як виростити фейхоа на підвіконні?

— 18 грудня 2013 —

Дуже легко! Ви купуєте на ринку або в магазині плоди фейхоа, якщо вони не зовсім зрілі (тобто тверді), чекаєте, коли вони дозріють, із задоволенням їсте їх, а з одного плода берете частину м'якоті з насінням. 


Як правильно формувати грошове дерево

— 18 грудня 2013 —

У багатьох з нас є грошове дерево («красула», або в простолюдді «товстянка»), але далеко не завжди воно виростає гарним. Через помилки у догляді рослина тягнеться нагору, її гілки тонкі, довгі, а листя є тільки на верхівці.


Цілюща пряність - розмарин

— 11 грудня 2013 —

На жаль, навіть найбільш холодостійкі форми розмарину не зимують у нас у відкритому ґрунті, тому єдиний спосіб виростити цей ароматний кущик - посадити його на підвіконні або в зимовому саду. Ця рослина виточує шляхетний аромат, який вбиває бактерії й оздоровлює повітря у вашій оселі.


Араукарія - кімнатна ялинка

— 11 грудня 2013 —

Батьківщина араукарії різнолистої - острів Норфолк (Австралія), рослина ця теплолюбна, зовсім не виносить низьких температур і в наших кліматичних умовах здатна рости тільки в кімнаті.


Глоксинія для початківців

— 11 грудня 2013 —

Глоксинія - багаторічна бульбова рослина, листя овальне, розміром з долоню, квітки схожі на великі дзвіночки (der Gloke - дзвіночок), забарвлення дуже різноманітне, крім жовтих, є двоколірні та навіть багатобарвні сорти; квітують з весни до осені, одночасно бувають розкритими до 10 квіток на одній рослині.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс