Кімнатні рослини

7 порад з основ догляду за орхідеями для новачка

— 15 квітня 2015 —

Захоплення орхідеями справедливо називають зовсім особливою сферою квітництва. Ці надзвичайні рослини настільки унікальні й за формою росту, і за типом кореневища, і за вимогами до умов, що зараховувати їх до звичайних квітучих культур було б дійсним злочином.


«Блакитні метелики» в домі

— 8 квітня 2015 —

Екзотичний кущик клеродендрона із квітами, схожими на метеликів, прикрасить ваше підвіконня.


Застава довголіття мирта

— 1 квітня 2015 —

Мирти - одні з найкрасивіших і «надійних» діжкових зірок. Навесні та влітку вони прикрашають не тільки інтер'єри, але й балкони, тераси та навіть площадки для відпочинку в саду. Класична стриманість, гарний силует і зворушливе цвітіння - ось головні «козирі» цієї рослини. Але щоб діжковий мирт став одним із кращих солістів у колекції на десятиліття, буде потрібно забезпечити йому не просто якісний, а оптимальний догляд.


Пересадження дорослих кімнатних рослин

— 25 березня 2015 —

Напевно у кожного з нас вдома є хоч одна квітка. Це прекрасне створіння природи, яке нескінченно радує око, створює затишок і комфорт у нашому будинку, а також очищає кисень у приміщенні. Так що кімнатні рослини це не тільки красиво, але й корисно.


Пересаджування декабриста

— 18 березня 2015 —

Найкращий час для пересадження декабриста - відразу ж після цвітіння: кінець лютого - середина березня.


Яким чином кімнатні рослини впливають на здоров'я

— 18 березня 2015 —

Кімнатні рослини, проявляючи свої біоенергетичні та фізичні властивості, можуть по-різному впливати на здоров'я людини - зміцнювати його або навпаки робити вразливим. І це багато в чому залежить не тільки від виду, але й від правильного розташування домашніх квітів. Тому створюючи з них цілі ансамблі або розташовуючи окремо, варто враховувати, насамперед, їхні здатності.


Гусманія

— 11 березня 2015 —

Відповідно до китайського вчення фен-шуй, ця квітка володіє естетотерапевтичним ефектом, сприяє поліпшенню загального самопочуття, знімає стрес. Гусманія вносить у життя людини гармонію й умиротворення. Крім цього вона скорочує кількість пилових часток у повітрі.


5 ідеальних рослин для дитини

— 4 березня 2015 —

Озеленення дитячої кімнати вимагає обережного та зваженого підходу, адже, на відміну від усіх житлових приміщень, у дитячій можна розташовувати тільки ті рослини, які мають певні корисні характеристики.


Кімнатні рослини: обережно, весняне сонце!

— 25 лютого 2015 —

Березень місяць не занадто радує нас сонячними днями, однак світловий день помітно збільшився. Це, з одного боку, добре - можна довше займатися домашніми справами при природному світлі, заощаджуючи електрику, довше гуляти, та й настрій поліпшується... Але це у людей. А що з нашими улюбленими кімнатними рослинами? Як вони реагують на достаток світла? У тому й справа, що у рослин виникають проблеми й реагують вони по-різному. Для кімнатних рослин збільшення тривалості світлового дня - сильний стрес.


Більбергія - «Сльози королеви»

— 18 лютого 2015 —

Більбергія - рослина сімейства бромелієвих. До цього сімейства належать врієзія - найпрекрасніша з бромелієвих, гусманія, криптантус - лідер за розцвіченням листя, неорегелія, ехмея, а також знаменитий ананас.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс