Кімнатні рослини

Зимовий букет

— 12 грудня 2012 —

Уявіть таку картину: за вікном мороз і заметіль, а на столі у вас ароматні нарциси, пахнуть конвалії... Таке диво здатен створити, мабуть, кожний, якщо займеться вигонкою квітів.


Азалія: примхлива досконалість у квітковому горщику

— 5 грудня 2012 —

Обрізку і формування крони найкраще виконувати відразу після цвітіння.


Азалія: примхлива досконалість у квітковому горщику

— 28 листопада 2012 —

Перед квітучою азалією важко встояти - так і хочеться принести додому кущик, суцільно покритий квітами. Особливо привабливою азалія стає взимку, коли так мало інших квітів, а вона досягає вершини своєї пишноти. Але вдома ця рослина здатна доставити масу турбот, якщо не дотримуватися деяких правил догляду, які спираються на її природні адаптації.


Фіалки доживуть до весни

— 21 листопада 2012 —

Своєю розмаїтістю та красою узамбарські фіалки скорили серця величезної кількості квіткарів-аматорів усього світу. Ці прекрасні рослини здатні квітувати до 10 місяців у році. Але зараз самий час влаштувати для них заслужений відпочинок.


Рапіс - відмінна рослина для озеленення офісів і квартир

— 14 листопада 2012 —

Рапіси - декоративні види пальм. Їх використовують для оформлення прохолодних просторих інтер'єрів і сходових площадок, озеленення зимових садів, але вони цілком можуть бути до місця і у звичайних квартирних умовах.


Хитрості квіткаря

— 7 листопада 2012 —

Що робити, якщо ваш улюбленець хворіє, і шкідники здолали? Спокійно, не треба відразу бігти в магазин за хімією! Для пожвавлення квітки є перевірені домашні засоби.


Гіацинти до Різдва

— 31 жовтня 2012 —

"Змусити" квітувати цибулеві рослини можна у будь-який час року, якщо створити для них підходящі умови. Якщо їх висадити зараз, то до свята вони наповнять будинок яскравими квітами та вишуканими ароматами. 


Пляшкове дерево - пахіра водяна

— 24 жовтня 2012 —

Батьківщина пахіри водяної - Південна Америка, належить до сімейства баобабових. У природі вона виглядає зовсім інакше. Клімат там мінливий - період дощів змінюється посухою. Тому рослина гарно пристосувалася до таких умов - вона запасає воду у своїх стеблах. Через що і отримала свою назву - пахіра водяна.


Королівська бегонія

— 17 жовтня 2012 —

Cорт Escargo. Квіткарі називають цю бегонію «черепашкою»! Лист її дійсно зігнутий чудернацькою раковиною! Залежно від віку та освітлення ефектна чорно - зелена серединка може заповнити великий простір сріблясто - зеленого листа. Отримуючи правильний догляд, ця бегонія перетворюється у найефектнішу рослину!


Пахістахіс

— 10 жовтня 2012 —

Таку назву рослина отримала завдяки своєму цвітінню, вірніше, через форму приквітника. У перекладі з грецької «пахістахіс» означає «товсте колосся».Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс