Кімнатні рослини

Як допомогти впалим у горщику квітам

— 6 лютого 2013 —

Упав горщик з рослинами, і земля з коренів повністю обсипалася - для більшості квітів і кімнатних рослин це ще не проблема.


Невибагливий олеандр. Особливості вирощування

— 6 лютого 2013 —

Розкажіть, будь ласка, як вирощувати рослину олеандр. Мій за літо виріс до 1,5 м. Його, напевно, потрібно пересаджувати у великий горщик, а як? Який догляд йому потрібний у зимовий час?


Чи можна виростити японську айву у квартирі

— 30 січня 2013 —

Я посадила кілька кісточок японської айви в горщики. Всі вони зійшли. Але я не знаю, чи буде рости хеномелес у кімнатних умовах? Розкажіть про це детальніше.


Кава з підвіконня

— 29 січня 2013 —

Виростити каву на підвіконні зовсім нескладно. Навіть не сортові рослини з насіння швидко ростуть і на п'ятий рік починають плодоносити. Вже тоді можна зібрати та підсмажити каву власного виробництва.


Рослини, що очищують повітря у квартирі та домі

— 23 січня 2013 —

Повітря, яким ми дихаємо наповнене усілякими мікроорганізмами, найчастіше зовсім не корисними для здоров'я. Крім цього ми вдихаємо пил, фарби, лаки, тютюновий дим, випари пластику та багато інших небезпечних домішок. Особливо гостро ця проблема стоїть взимку, коли вікна закриті та немає можливості провітрити приміщення. Тому обзаведіться кімнатними рослинами, які допомагають очистити повітря у квартирі.


Як правильно формувати грошове дерево

— 16 січня 2013 —

У багатьох з нас є грошове дерево («красула», або у простолюдді «товстянка»), але далеко не завжди воно виростає гарним. Через помилки у догляді рослина тягнеться нагору, її гілки тонкі, довгі, а листя є тільки на верхівці.


Рослини для затишної кухні

— 9 січня 2013 —

Кухня є досить функціональним приміщенням. І найчастіше вона переростає зі звичайного харчоблока та стає своєрідною малою вітальнею - місцем відпочинку, спілкування, прийому гостей, задушевних бесід і пісень під гітару. І тому нерідко на кухні можна зустріти не тільки телевізор, але і диванчик, газетницю, полички з книгами. Кожна господарка намагається надати своїй кухні максимальний затишок і комфорт, прикрасивши її картинами, декоративними аксесуарами та живими квітами.


Південноамериканка шлюмбергера

— 2 січня 2013 —

Одна з найпоширеніших кімнатних рослин - декабрист - радує своїми великими та гарними квітками напередодні новорічних свят. Пагони декабриста або зигокактуса (Zygocactus truncates - наукова назва квітучого кактуса), складаються з члеників із зубчастими краями, зовсім не вражають своїм посереднім виглядом, але квіти, що розпустилися, цілком компенсують цей недолік розмірами, красою та кількістю.


Фітодизайн: гармонія у вашому домі

— 26 грудня 2012 —

Гарні, пишні та повні життя кімнатні рослини - дійсна прикраса будь-якого будинку. Роблячи житло стильним і затишним, рослини своєю унікальною енергетикою допомагають налагодити гармонію житла, очистити повітря від шкідливих домішок і наповнити приміщення киснем. А яке задоволення очам!


Новорічні рослини

— 19 грудня 2012 —

Грудень. Передчуття свята. Мимоволі погляд шукає на прилавках новорічні прикраси, мішуру і гірлянди. Зовсім незабаром на вулицях з'являться ялинкові базари, і в будинках знову запахне хвоєю та лісом.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс