Кімнатні рослини

Зимовий сад у невеликій квартирі: поради по облаштуванню

— 24 жовтня 2020 —

Улаштувати у квартирі повноцінний зимовий сад може дозволити собі хіба що власник просторих апартаментів. Якщо ж ви живете в стиснутих умовах, спробуйте створити хоча б невеликий «зелений куточок». А щоб усе вийшло – прислухайтеся до наших порад.


Особливості догляду за орхідеєю камбрія в міській квартирі

— 9 жовтня 2020 —

Орхідея – улюблена багатьма рослина. Найчастіше для вирощування в домашніх умовах купується орхідея камбрія. Догляд за нею досить простий. Але багато людей допускають помилки або мають сумніви із приводу того, як доглядати за отриманим екземпляром. Справа в тому, що камбрія – це спеціально виведений гібрид. Його одержали шляхом змішання чотирьох самостійних сортів орхідеї, які також містять у собі окремі різновиди. Так що з різних комбінацій виходять і самі різні представники сорту Cambria. Розберемося, по яких ознаках їх можна відрізнити від інших орхідей, а також розглянемо особливості догляду.


Афеляндра - рослина не для новачків

— 25 вересня 2020 —

Афеляндра - надзвичайно рідка й гарна рослина. Головна гідність афеляндри в тому, що поки вона не цвіте її можна зарахувати до декоративно-листяних, а як тільки вона випускає надзвичайно гарне суцвіття, стає ясно, що це декоративно-квітуча рослина.


Одна з найбільших і квітучих драцен — драцена запашна

— 20 вересня 2020 —

?Чи цвіте в домашніх умовах драцена запашна, догляд за нею якийсь особливий повинен бути для цього? Подарували маленьке деревце на день народження колеги, поставила його на північному вікні. Напевно, місце виявилося не підходящим, тому що колись темно-зелені в смужку листочки начебто вигоріли. Їй потрібно більше світла, а обрізати потрібно?


Які кімнатні рослини випромінюють позитивну енергію

— 11 вересня 2020 —

Є безліч причин, з яких люди обзаводяться кімнатними рослинами: щоб прикрасити будинок або ж щоб очистити повітря. Але це далеко не все, на що вони здатні. Деякі рослини допомагають наповнити будинок позитивною енергією, очистити його від негатива й відновити правильні потоки життєвої енергетики.


Ледебурія

— 29 серпня 2020 —

Рослина ледебурія (Ledebouria) — представник сімейства Спаржевих. У природі її можна зустріти в південноафриканських тропіках. Там кущики ледебурій живуть у заплавах рік, що пересихають, або на сонячних рівнинах.


Рослини, які врятують від літньої спеки

— 8 серпня 2020 —

У теплу пору року велика спокуса включити кондиціонер на повну потужність, але є набагато більш дешевий і екологічний спосіб понизити температуру в будинку: рослини.


Коли господарі у від’їзді: як забезпечити полив рослинам під час своєї відсутності

— 24 липня 2020 —

Важко знайти будинок, у якому немає кімнатних рослин. Але бувають моменти, коли хазяї надовго їдуть з дому й потрібно перекласти догляд за зеленими друзями на когось іншого.


Вчимося вирощувати бонсай у домашніх умовах

— 22 липня 2020 —

Бонсай – це будь-яке дерево, вирощене в мініатюрному виді. Таким мистецтвом займаються не багато людей, але лише з тієї причини, що мало хто знає про цю культуру. Саме тому ми сьогодні познайомимо вас із таким напрямком і розповімо, як виростити бонсай у домашніх умовах.


Поливаємо фіалки правильно

— 10 липня 2020 —

Фіалки – прикраса кожного будинку, ці ніжні квіти досить невибагливі у догляді й, завдяки безлічі кольорів, допоможуть створити в приміщенні самий справжній сад. Але дуже важливо знати, як правильно поливати фіалки, адже порушення нескладних правил може викликати загибель рослини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс