Кімнатні рослини

Селеніцереус - цариця ночі

— 3 серпня 2016 —

Запашні квітки селеніцереуса інакше як чудовими і вражаючими не назвеш. Цей унікальний кактус із практично гладкими пагонами прославився під назвою "цариця ночі" аж ніяк не випадково. Казкова краса цвітіння й оригінальний сильний аромат змушують усе більше число квіткарів вибирати саме селеніцереус на роль свого улюбленого екзота. І нехай величезні квітки розпускаються всього на одну ніч, а розмістити кактус з пагонами довжиною в кілька метрів досить непросто, селеніцереус вартий усіх зусиль, витрачених на те, щоб домогтися настільки ефектного цвітіння.


Драцена: вирощування в домашніх умовах

— 27 липня 2016 —

Драцена - дуже популярна кімнатна рослина. Більшість видів схожа на мініатюрну пальму, тому що з верхівки стовбура розпускається гарне листя. На відміну від справжніх пальм, драцени не займають багато місця і прекрасно вписуються в будь-яку обстановку, прикрашаючи інтер'єр своєю оригінальною формою і гарним листям.


Як правильно мити кімнатні рослини?

— 20 липня 2016 —

Як правильно мити кімнатні рослини? На питання: "навіщо ж взагалі мити рослини?" можна відповісти наступне. 


Примхлива камелія

— 13 липня 2016 —

Що робити, якщо не цвіте камелія? Влітку прекрасно почуває себе на вулиці, а взимку в будинку бутони обпадають. Які умови потрібно створити цій рослині?


Як правильно формувати грошове дерево

— 13 липня 2016 —

У багатьох з нас є грошове дерево ("красула", або в просторіччі "товстянка"), але далеко не завжди воно виростає гарним. Через помилки у догляді рослина тягнеться нагору, її гілки тонкі, довгі, а листя є тільки на верхівці.


Тіньолюбні кімнатні рослини

— 6 липня 2016 —

Кімнатні рослини, здатні рости навіть при мізерному освітленні без шкоди для привабливості листя і краси цвітіння, сьогодні на піку популярності. І пов'язано це не тільки з тим, що такі культури зазвичай невибагливі. Введення рослин в інтер'єр, активне використання не тільки на підвіконнях, але й усередині кімнат вимагає й більш строгого добору рослин. 


Правила підживлень для кімнатних рослин

— 29 червня 2016 —

Кімнатні рослини, що ростуть в обмеженому обсязі ґрунту в горщиках, мають потребу в постійному заповненні рівня живильних речовин. Запаси в самому субстраті швидко виснажуються. Першочергове завдання підживлень - компенсувати виснаження ґрунту й підтримувати його поживність на стабільному рівні.


Мединіла чудова

— 22 червня 2016 —

Це екзотично гарна тропічна рослина досить складна для вирощування в кімнатних умовах, але при дотриманні основних правил догляду вона буде добре рости й радувати чудовим цвітінням.


Кальцеолярія - рослини для будинку й саду

— 15 червня 2016 —

Кальцеолярія (Calceolaria) декоративно квітуча рослина, котру вирощують як на клумбах, так і в приміщення в якості горщикової культури.


Кімнатні квіти влітку

— 8 червня 2016 —

Літо - пора активного росту рослин, у тому числі і кімнатних квітів, тому з приходом тепла багато хто виносить вазони з квітами на балкон, у сад, а дехто навіть везе їх на все літо на дачу.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс