Кімнатні рослини

10 домашніх рослин, які важко загубити

— 24 червня 2015 —

Ці красені настільки невибагливі, що здатні пережити й недолік уваги, і спеку, і надлишок вологи.


Красуня глоксинія: розмноження насінням і листям

— 17 червня 2015 —

Глоксинія - разюче гарна рослина сімейства Геснерієві. Над широким бархатистим листям, зібраним в пучок, на довгих соковитих квітконіжках піднімаються великі, витончені квітки-грамофончики, залежно від сорту, пофарбовані в яскраві фіолетові, сині, червоні, рожеві, білі тони. Квіткарі люблять глоксинію за святкову декоративність, непоганий сортамент і розмаїтість способів розмноження.


Цілющі властивості традесканції

— 10 червня 2015 —

Традесканція, зебрина, «жіночі плітки» - як тільки не називають цю рослину з яскравим строкатим листям на довгих пагонах, що красиво звисає з кашпо. 


Пеперомії - рослини для дружелюбної атмосфери

— 3 червня 2015 —

Пеперомія - це популярна серед квіткарів кімнатна рослина. Відомо близько 400 видів, які перекочували до нас на підвіконня з лісів Південної Америки.


Розмноження аденіума насінням

— 27 травня 2015 —

Аденіуми скорили серця квіткарів в усьому світі. Незважаючи на зовнішній шик, аденіум прекрасно адаптується в кімнатній культурі, охоче квітує і розмножується.


Секрети догляду за абутилоном

— 20 травня 2015 —

Абутилон досить відома красивоквітуча рослина, вирощувана в кімнатних умовах. Велика кількість квіткарів успішно вирощує і любить цю чудову рослину, з любов'ю називаючи домашнім кімнатним кленом. 


Дендробіум фаленопсис. Правила догляду

— 13 травня 2015 —

Дендробіум фаленопсис - могутня орхідея з масивними бульбами, які запасають велику кількість живильних речовин і вологи.


Вирощуємо ківі вдома

— 13 травня 2015 —

Кращий час для посіву - з березня по травень. Виберіть у магазині найбільш спілий ківі. Плід має бути м'яким, рівним, без вад.


Секрети узамбарських фіалок

— 6 травня 2015 —

Кожний аматор фіалок хоче, щоб його рослини добре росли та красиво квітували. Для цього необхідні хоча б мінімальні знання про узамбарську фіалку (сенполію), щоб уникнути грубих помилок при вирощуванні та неминучих наступних розчарувань.


Полуниця на вікні

— 22 квітня 2015 —

На сьогоднішній день однією з модних культур підвіконня стала полуниця. Однак часто, потрапивши в будинок, вона перестає цвісти, а потім і зовсім в'яне, тим самим сильно засмучуючи своїх господарів. Що це? Просто обман? Полуниця не здатна вижити в умовах кімнати? Або ж є секрети, що дозволяють смачній ягідці радувати своїми плодами цілий рік навіть у квартирі? Давайте розберемося.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс