Кімнатні рослини

Бальзамін. Секрети вирощування

— 3 квітня 2013 —

Більше чотирьохсот років прикрашає бальзамін вікна наших будинків. В останні роки новомодні рослини спробували витиснути його, але не вийшло - кімнатний бальзамін, завдяки старанням селекціонерів, знову завойовує статус домашнього улюбленця. Він безоплатно роздаровує нам посмішки своїх зворушливих, ніжних квіток і гасить негативні наслідки життєвих безладь.


Антуріум покрився плямами

— 27 березня 2013 —

На день народження мені подарували квітку антуріум, але він виявився чимось хворим. Листочки псуються й засихають. Спочатку на нижньому боці утворюються плями, потім вони збільшуються і проступають на верхню частину листя. Порадьте, чим йому можна допомогти.


Фаленопсис - прекрасний і зовсім невибагливий

— 27 березня 2013 —

Часто прекрасну орхідею - фаленопсис дарують жінкам на якесь свято. Якщо саме ви стали господаркою фаленопсиса і тепер перебуваєте в сум'ятті, як тепер за ним доглядати, пропонуємо кілька порад з агротехніки цієї чудової рослини.


Здивує листям каладіум

— 20 березня 2013 —

Це одна з рослин, що досить часто зустрічаються на підвіконнях любителів квітів, а от їхню назву ми зазвичай не знаємо. 


«Біла вата» на квітах. Що це?

— 13 березня 2013 —

Це борошнисті червці - серйозний шкідник на кімнатних квітах. При незначній поразці допоможуть збір шкідників або обрізання уражених частин рослин. 


Як пересадити алоказію

— 6 березня 2013 —

Алоказія - один з представників сімейства Ароїдних. Цю тропічну рослину квіткарі полюбили за її величезне листя з яскравими прожилками, що володіють великою декоративністю. Щоб алоказія радувала соковитою зеленню, її необхідно вчасно пересаджувати. Як правило, це потрібно робити щорічно і бажано навесні. Пересадження цієї рослини має свої нюанси, яких варто неухильно дотримуватися.


Як підготувати кімнатні рослини до весни?

— 27 лютого 2013 —

Які процедури необхідно провести з кімнатними квітами навесні?


Як змусити фіалку квітувати? План дій

— 27 лютого 2013 —

Пересаджуємо фіалку у свіжий пухкий ґрунт, при необхідності в менший горщик. Під час пересадження обірвіть весь нижній ряд листя. Не бійтеся, фіалка спокійно переживе втрату 4-5 листочків.


Вирощуємо ківі вдома

— 20 лютого 2013 —

Ківі - це ліана, що досягає довжини 8-10 метрів, плід якої має ніжну м'якоть з кисло-солодким смаком і ароматом ананаса. Поява ківі - це результат роботи селекціонерів з Нової Зеландії. Але не дивлячись на прихильність до субтропічного клімату та підвищеної вологості повітря, сьогодні існують види ківі, здатні зростати в помірному поясі, при цьому зберігаючи свої смакові та корисні якості. Сьогодні щеплені саджанці ківі можна купити в магазині, але вирощування ківі в домашніх умовах також ніхто не скасовував, тим більше, що така процедура є набагато цікавішою та приємнішою.


Фейхоа в домашніх умовах

— 13 лютого 2013 —

Вирощування фейхоа в домашніх умовах найчастіше починають з посіву насіння. Одержати насіння досить легко, для цього потрібний бажано свіжозірваний стиглий плід. Якщо плоди переспіли або довго зберігалися насіння може не зійти, або буде вже пророщеним.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс