Кімнатні рослини

Гарденія — примхлива красуня

— 23 травня 2018 —

Гарденія жасминова - ніжна і примхлива, але дуже гарна рослина. У домашніх умовах утворює невисокий кущик приблизно 45-50 см висотою з гарним темно-зеленим блискучим листям. Її великі білі махрові квітки схожі на троянди і можуть суперничати з ними по аромату. Квітує з липня по жовтень, при гарному догляді невеликі пагони гарденії суцільно посипані бутонами та квітами. Витончена гарденія добре вписується в будь-який інтер'єр, надаючи йому вишуканість.


Міні-бамбук погонатерум

— 16 травня 2018 —

Погонатерум просовидний (Pogonatherum paniceum) з погляду систематики родич нашим польовим злакам. Це споріднення підкреслене його приналежністю до сімейства Мятликових або Злакових. Родове ім'я рослини утворене від грецьких «pogo» і «ather», що означають «борода» і «квітка». І дійсно, колосовидні квітки рослини оточені, немов бородою, твердими остями.


Пересадження кімнатних рослин: корисні поради

— 8 травня 2018 —

Весна - час пересадження більшості кімнатних рослин. Залежно від виду рослин його виконують щороку або раз на кілька років. Ця процедура важлива тому, що рано чи пізно земля виснажується, її потрібно заміняти на свіжу. Крім того, це сприяє поліпшенню аерації землі в горщику. Необхідно пересаджувати рослини, якщо закисла земля або загнило коріння, коли земляна грудка пронизана корінням настільки, що воно пробилося через отвори внизу горщика.


Як урятувати залиту рослину

— 2 травня 2018 —

Надлишковий обсяг води при поливах плюс їх невиправдана частота може привести до того, що рослина буде перебувати немов у болоті. Її коренева система почне загнивати, на поверхні ґрунту та на рослині з'явиться цвіль. Усе це призведе до загибелі квітки.


Рослини для спальні, які допоможуть поліпшити сон

— 2 травня 2018 —

Безсоння - загальна проблема для багатьох людей і щоб вирішити її вони готові витрачати не малі суми грошей. Багато хто вдається до методів медитації та релаксації, пробують природні засоби, наприклад банановий чай, купують нові матраци. На жаль, лише декому вдається вирішити цю проблему.


Кімнатний гранат. Особливості вирощування

— 25 квітня 2018 —

Кімнатний гранат рослина невибаглива, з вирощуванням якої зможе впоратися навіть квіткар-аматор. Карликова рослина досягає у висоту 90-100 см постійно та рясно цвіте й утворює невеликі їстівні плоди.


Пересаджуємо антуріум за правилами

— 18 квітня 2018 —

Антуріум нараховує у своєму дружному сімействі близько восьми сотень різних видів, які не уступають один одному у незвичайній красі й високій декоративності. Головними особливостями цієї культури є квіти білого, рожевого, зеленуватого, червоного й жовтогарячого відтінку, а також світле або темно-зелене листя.


Кімнатні рослини - природні очищувачі повітря

— 17 квітня 2018 —

Чи знаєте ви відповідь на таке запитання: де повітря чистіше і краще - зовні приміщення або всередині? У 9 випадках з 10 правильною відповіддю буде перший варіант. Де б ви не знаходилися: удома, в офісі або в спортзалі, повітря там буде, очевидно, гірше, ніж на вулиці. Брудне повітря всередині приміщень - один з п'яти найбільших факторів ризику для здоров'я людей.


Обновляємо драцену

— 4 квітня 2018 —

Драцени - дуже гарні рослини, однак згодом вони втрачають свою декоративність: виростають високими і починають викривлятися. Але це дуже легко виправити.


Прикмети, пов'язані з кімнатними рослинами

— 29 березня 2018 —

Такий вже ми народ – хоч і говоримо, що не марновірні, а самі нишком плюємо через ліве плече, углядівши чорну кішку, що перебігає дорогу. Мовляв, я, звичайно, у це не вірю, але чи мало що… так, про всякий випадок. А скільки прикмет пов'язано з нашими кімнатними рослинами! І, може, після прочитання цієї статті ви зрозумієте, чому у вас так мало грошей, чому ви погано спите, а поруч не водяться чоловічі особини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс