Кімнатні рослини

Відправляємо кімнатні рослини на літні канікули

— 16 травня 2017 —

Прийнято вважати, що кімнатні рослини – це ніжні створення, що давно забули про життя під відкритим небом. Але це не так, багато домашніх вихованців раді провести літні канікули на свіжому повітрі серед садових і дачних культур. Просто потрібно враховувати кілька моментів.


Чому може загинути фіалка

— 10 травня 2017 —

При вирощуванні фіалок, іноді можна спостерігати, що центр розетки (місце, звідки з'являються нові молоденькі листочки) зненацька темніє, засихає, або чорніє, молоді листики не розвиваються або сильно деформуються. Відбувається загибель крапки росту. Чому це відбувається і які основні причини?


Як «змусити» розквітнути фаленопсис

— 3 травня 2017 —

Існує ряд діючих способів стимулюючих цвітіння улюбленого багатьма квіткарями-аматорами фаленопсиса. 


Апорокактус - епіфіт з Мексики: догляд у домашніх умовах

— 26 квітня 2017 —

Апорокактус (Aporocactus) має мексиканське походження, належить до рослин-епіфітів. Рослина зустрічається не тільки на гілках дерев і чагарників, але й прекрасно росте серед скелястих каменів, на крутих кам'янистих схилах.


Монстера - рослина для великих приміщень

— 19 квітня 2017 —

Монстера – велика тропічна ліана з розсіченим листям, по черзі розташованим на стеблі. У молодих пагонів листя цільне, серцеподібної форми. Крапка росту цієї рослини перебуває на верхівці пагону. Монстера належить до сімейства Ароїдні. У природі вона поширена у вологих тропічних лісах Америки екваторіального пояса й у Південно-східній Азії. Листя монстери блискуче, велике (до 1 м у діаметрі), біля основи черешків на здеревілому стеблі утворюється повітряне коріння.


Щитівка на кімнатних рослинах: методи боротьби

— 12 квітня 2017 —

Найбільшу небезпеку кімнатним рослинам приносять шкідники, такі як павутинний кліщик, попелиця, щитівка, ложнощитівка, червці, нематоди та інші. Методи боротьби із щитівкою приблизно ідентичні стосовно інших шкідників.


Жасмин - сорти, корисні властивості

— 5 квітня 2017 —

Жасмин належить до сімейства маслинових. Його батьківщина - тропічні та субтропічні ліси, хоча деякі види жасмину зростають і на Кавказі.


Пеларгонії: обрізка та щеплення

— 29 березня 2017 —

Як тільки світловий день починає потроху збільшуватися, пеларгонії енергійно рушають у ріст. Якщо ви бажаєте, щоб кущик пеларгонії став пишним, починайте його формувати зараз.


Синнінгія прекрасна

— 22 березня 2017 —

Синнінгія - багаторічна трав'яниста низькоросла рослина, що належить до роду Геснерієві. Кореневище синнінгії бульбовидне, листя товсте, бархатисте, квітки дзвоникоподібні. Батьківщина синнінгії - Бразилія.


Переселяємо квіти: як зробити це правильно

— 15 березня 2017 —

У досвідчених квіткарів не викликає сумнівів той факт, що переселення – необхідна для рослини процедура. Про те, як зробити це за всіма правилами, ми й поговоримо сьогодні. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс