Кімнатні рослини

Іфейон: догляд у домашніх умовах

— 27 вересня 2017 —

Іфейон (Ipheion) – квітуча цибулева рослина із сімейства лілейних, батьківщиною якої є тропічні та субтропічні області Південної Америки. Ця культура не є морозотривкою в силу свого походження, тому на садових ділянках її можна вирощувати тільки в регіонах з теплим кліматом. А от як кімнатна рослина іфейон почуває себе чудово.


Кімнатні рослини, що не вимагають особливого догляду

— 20 вересня 2017 —

Гарні, доглянуті зелені рослини прикрашають будинок, насичують повітря фітонцидами, поглинають шкідливі речовини та створюють атмосферу затишку. Але щоб куплені в магазині горщикові квіти благополучно росли і розвивалися у вашій квартирі за ними потрібно доглядати.


Пересаджуємо монстеру правильно

— 6 вересня 2017 —

Монстера має тропічне походження і зустрічається в природі в регіонах з пекучим кліматом. Цю рослину  можна часто зустріти у великих приміщеннях у якості заднього фона.


Лісова земля – заготовка і суміші своїми руками

— 30 серпня 2017 —

Плануючи пересадження кімнатних рослин, ми часто задаємося питанням, яку суміш краще використовувати: покупну або приготовлену самостійно.


10 кращих підживлень для кімнатних рослин

— 23 серпня 2017 —

Секрет розкішного кімнатного квітника простий: рослини потрібно добре підживлювати, інакше не дочекатися ні пишного листя, ні гарного цвітіння.


Невибагливий красень гранат

— 16 серпня 2017 —

Кімнатний гранат - одна з найкрасивіших рослин, особливо під час цвітіння. Карликовий гранат (Punica nana) найкраще підходить для домашнього вирощування. Висота рослини досягає 80 - 90 см, така ж ширина крони. Рослина напівлистопадна, тобто в зимовий період може частково або повністю скинути листя. Листя невелике, витягнуте, до 3 см довжиною, навесні бронзове, зріле - яскраво-зелене, перед листопадом жовтіє.


Пересаджуємо орхідею правильно

— 9 серпня 2017 —

Орхідею вважають дуже непростою квіткою. І тому початківцю квіткареві часом не під силу догляд за цією примхливою рослиною. Звичайно, частою помилкою є надмірна увага й неправильний догляд за орхідеєю, а не його відсутність. Це, як правило, стосується майже всіх кімнатних рослин.


Проблеми при вирощуванні кімнатного лимона. Чому жовтіє листя

— 2 серпня 2017 —

Лимон – екзотична рослина із сімейства цитрусових, яка давно завоювала популярність не тільки як корисний і цілющий плід, але і як кімнатна рослина. Правда, у звичайній міській квартирі вирощувати його непросто, але особливо наполегливі квіткарі створюють для лимона ідеальні умови, і він дякує їм своїм гарним і доглянутим виглядом, а також численними плодами.


Зірка амазонських джунглів

— 26 липня 2017 —

Сімейство амарилісові (Amaryllidaceae) прославилося великою кількістю дивовижно квітучих кімнатних рослин: амариліс, клівія, гіпеаструм, гемантус - це далеко не повний список. Але еухаріс, їхній найближчий родич, скоряє своєю граціозністю та чистотою.


Фрізея - екзот із сучасними лініями

— 19 липня 2017 —

Фрізея або врієзія (Vriesea) – рослина ефектна й помітна, різноманітна і підкреслено сучасна. Це одні з найбільш витривалих і привабливих представників сімейства Бромелієвих, які скоряють красою й зелені, і яскравим офарбленням приквітникового листя тією самою мірою, як і своїм характером. Квітучі фрізеї нагадують яскравих тропічних птахів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс