Краса та здоров'я

Від пози, у якій ви спите, залежить ваше здоров'я

— 15 вересня 2016 —

Ми проводимо третину нашого життя уві сні, але хоча прийнято вважати, що сон корисний для здоров'я, багато людей навіть не підозрює, що може наносити своєму здоров'ю непоправну шкоду уві сні.


Медовий скраб для ідеальної шкіри обличчя

— 15 вересня 2016 —

Мед - один з найцінніших продуктів природи, його корисні властивості вже не раз були доведені вченими, а всі любителі даних ласощів регулярно помічають поліпшення в самопочутті й загальному стані організму. Незважаючи на свою довгу історію, всі можливості даного продукту не вивчені до кінця, а способи застосування меду тільки продовжують розширюватися.


Про хвороби говорять зморшки

— 8 вересня 2016 —

Деякі люди живуть із серйозними захворюваннями внутрішніх органів, навіть не підозрюючи про це. Довідатися про ваше здоров'я допоможуть розташування і глибина зморшок на обличчі.


Приводимо руки в порядок після дачного сезону

— 8 вересня 2016 —

Руки - візитна картка жінки. Але що робити, якщо після дачного сезону, який вже наближається до завершення, шкіра стала сухою, лупиться, у неї в'їлася земля, сік рослин або навіть фарба? Розробляємо план з порятунку рук!


Цукровий діабет: неуцтво - вірна смерть

— 1 вересня 2016 —

Британські медики б'ють тривогу - їхні пацієнти, хворі цукровим діабетом, вмирають у більшості випадків від власного неуцтва. За словами вчених, у країні щорічно робиться сім тисяч ампутацій (переважно - нижніх кінцівок) і гине 24 тисячі хворих. І більшої частини таких ексцесів можна було б уникнути, якби люди знали й застосовували на практиці елементарні знання про хворобу. Такі, як уміння стежити за рівнем цукру й інсуліну в крові, знижувати вагу, підвищувати інтенсивність фізичних навантажень, розбиратися в написах на упаковках з продуктами харчування й розпізнавати ускладнення вчасно.


Зворотний бік гігієни - алергія?

— 25 серпня 2016 —

Звичайно, це не ставить під сумнів переваги гігієни, але все-таки залишає деякі питання...


Як швидко позбутися болю в попереку

— 25 серпня 2016 —

Біль у попереку може бути викликаний не тільки багатогодинним сидінням за робочим столом, але й надмірним навантаженням на стегна під час тренувань. Позбутися неприємних відчуттів можна за допомогою дуже простого розтягування.


Про ваше здоров'я розкажуть руки

— 17 серпня 2016 —

Найдивніше, що не тільки організм впливає на стан рук, але й навпаки - руки свідчать про стан організму.


Як позбутися зайвої солі

— 17 серпня 2016 —

Сіль необхідна для правильного функціонування організму. Однак її надлишок приводить до сумних наслідків. Отже, виводимо!


Кавун - корисні властивості й правила вибору

— 11 серпня 2016 —

Щороку люди з нетерпінням чекають літа не тільки через відпустки, сонячне тепло й пляжні радості. Немаловажним аргументом на користь цього сезону є те, що з баштана приїжджають смугасті м'ячі. Ну, знаєте, ті, що найсолодкіші, цукрові, а каптани зелені, оксамитові... Втім, вистачить загадок, тим більше що відповіді на них кожний знає з дитинства - звичайно ж, мова про кавуни.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...