Краса та здоров'я

10 правил виходу з посту

— 12 квітня 2017 —

Великий великодній піст найдовший і найсуворіший з усіх православних постів, тому й вихід з нього є стресом для організму. Найголовніше правило, яке варто пам'ятати, - не починайте їсти м'ясну їжу у великій кількості, пам'ятайте, поступово ви спробуєте всі приготовлені святкові частування.


Щоб волосся було здоровим і гарним

— 6 квітня 2017 —

З приходом весни з'явилося багато проблем і зі здоров'ям, і з волоссям. Адже часто дивлячись на себе в дзеркало ми помічаємо, що волосся стало досить тьмяним й ослабленим. А якщо воно випадає і січеться, то слід подумати, що могло до цього привести.


Що з'їсти на сніданок

— 30 березня 2017 —

Перше правило здорового енергетичного сніданку - їжа має бути гарячою. 


Дієтологи розповіли, чи можна вечеряти після шостої години вечора

— 30 березня 2017 —

Поступово міф про те, що їсти після шостої категорично не рекомендується, іде з нашого побуту. Тепер дієтологи говорять про те, що їсти необхідно за чотири години до сну. 


Виразка шлунка або 12-палої кишки: як відрізнити за симптомами?

— 30 березня 2017 —

Хвороби ШКТ посідають перші місця серед найпоширеніших захворювань сучасних городян. Провиною тому - стреси, нерегулярне харчування, неповноцінний раціон, а також любов до «сміттєвої» їжі. Виразки шлунка і 12-палої кишки стоять за поширеністю відразу після гастриту. Обидві хвороби не дадуть себе пропустити - кожна заподіює болісний біль, терпіти який чи навряд вдасться. Як відрізнити їх одну від одної, якщо симптоми у виразок однакові?


Маски із глини

— 29 березня 2017 —

Глина, виявляється,  може приносити чималу користь, якщо її використовувати... ні, не для кладки печей, а як маску для обличчя. 


В Україні на депресію страждає понад 6% населення

— 23 березня 2017 —

Понад 300 мільйонів жителів планети страждають на депресію. Це психічне порушення позбавляє людину можливості нормально функціонувати і може навіть призвести до самогубства.


Таємна сила мізинця

— 23 березня 2017 —

Одним лише впливом на мізинець лівої руки можна суттєво поправити здоров'я. Це знали найдавніші цілителі! Їхня практика частково піддана сумніву, частково віддана забуттю. На жаль! Адже дійсно методика цікава, а головне, що виправдовувала себе в багатьох випадках.


Чим небезпечні залишкові явища після ГРВІ

— 15 березня 2017 —

Нерідко після закінчення гострої фази захворювання й одержання на руки закритого лікарняного листа людина продовжує кашляти й чхати. При цьому офіційно хворою вона вже не вважається. Багато хто називає такі прояви залишковими і вважає, що в них немає нічого страшного, а кашель і нежить незабаром уляжуться. Лікарі ж упевнені, що не все так просто.


Як дізнатися, яких саме вітамінів вам не вистачає?

— 9 березня 2017 —

Прості тести допоможуть вам легко з'ясувати, яких саме вітамінів вам не вистачає.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...