Краса та здоров'я

Що таке вісцеральний жир і в чому його небезпека

— 10 жовтня 2012 —

Жир - це запас енергії, що робить наш організм. Коли трапляються перебої з енергетичним підживленням у хід іде саме жир. Зовсім без жиру нікуди. Якщо його кількість відповідає энергии, що витрачається, то на зовнішньому вигляді це ніяк не відображається. Пара зайвих кілограмів, трохи висячі боки або невеликий животик, так само не проблема всесвітнього масштабу. Це привід замислитися. А за великим рахунком, тільки естетична сторона. Але, що ж тоді ожиріння, і який жир до нього приводить?


Як не набрати вагу після дієти

— 3 жовтня 2012 —

Можливо, ви ретельно працювали над своїм тілом все літо: багато бігали, плавали і навіть правильно їли, будучи у відпустці. Все це пройшло не даремно - ви змогли розстатися із зайвими кілограмами. Але з дієтами досить часто буває, як з казками: найбільш цікаве починається після слів «і жили вони довго та щасливо». Справа в тому, що скинувши вагу, жити довго і щасливо вдасться тільки з деякими застереженнями, адже дуже важко зберегти досягнутий результат і не зірватися, коли за вікном тужлива осінь і безумно хочеться залізти під ковдру і заснути до самої весни.


Пози для сну: види та їхні переваги з недоліками

— 26 вересня 2012 —

Дивно, але ми витрачаємо на сон приблизно третину життя. Перебуваючи у стані сну, наш організм перебуває в спокої: робота серця і дихання сповільнюються, м'язи розслаблюються, відключається свідомість. Однак щоб організм повноцінно відпочив, спати необхідно правильно. Головне у цій справі - правильна поза. Отже, пропонуємо обговорити всі плюси та мінуси різних варіантів.


Розповсюджені помилки при наданні першої допомоги

— 19 вересня 2012 —

Звіти МНС, на жаль, надходять постійно: щодня в країні щось трапляється. Пожежі, аварії, ДТП - все це відбувається, як правило, з людськими жертвами. І найчастіше здоров'я людини, а то і її життя залежить від того, чи отримає вона вчасно допомогу і чи буде ця допомога правильною.


Що робити, коли волосся кричить SOS?

— 12 вересня 2012 —

Природа мудра. Вона створила людину та наділила її якостями, не властивими більше ні одній істоті на землі. Більшість із нас навіть не здогадуються про унікальні приховані можливості свого організму.


Три помилки в їжі, які ведуть до ожиріння

— 5 вересня 2012 —

Хоча прийом їжі це важлива складова нашого життя, але не всі люди вміють правильно їсти. Про три найгрубіші помилки у прийомі їжі.


Овочева дієта

— 29 серпня 2012 —

Якщо ви нарешті зважилися розпрощатися із зайвими кілограмами, то в цьому допоможуть овочі. Пропонуємо вам кілька дієт.


Вчені виявили зв'язок між групою крові та схильністю до серцевих хвороб

— 29 серпня 2012 —

Американські вчені встановили, що люди із другою, третьою та четвертою групою крові мають більший ризик отримати серцево-судинне захворювання у порівнянні з власниками крові першої групи.


Десять причин для холодного душу

— 15 серпня 2012 —

Коли ви останній раз стояли під струменями холодної води? Напевно, це був дощ, що невчасно почався, або вам відключили гарячу воду, і подітися вам було нікуди. Цивілізація подарувала нам комфорт, а з ним і безліч захворювань, які виникають внаслідок неправильного способу життя. Зокрема, наше тіло відучилося від холоду, і ми раз у раз прагнемо всіляко зігрітися. А даремно, адже холодна вода - це ключ до здоров'я та бадьорості, що до того ж і абсолютно безкоштовний.


Вживання алкоголю: міфи та реальність

— 8 серпня 2012 —

Реклама насаджує позитив щодо вживання спиртних напоїв і вкрай рідко говорить про зворотній бік цієї небезпечної „медалі". Тому важливо розвінчувати міфи - порочні уявлення про алкоголь і алкоголізм, які культивуються в суспільстві під впливом засобів масової інформації. Про найпоширеніші з них розповідає нарколог Микола Мироненко.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...