Декоративні рослини

Як пофарбувати троянди

— 29 серпня 2012 —

Яскраві квіти з відтінками синього, зеленого, жовтогарячого, рожевого і жовтого - це троянди кольору веселки! Незвичайне забарвлення пелюстків троянд приводить у захват. Таке офарблення для троянд розробив Пітер Ван де Веркен, якому належить квіткова компанія на півдні Голландії.


Збирання та зберігання гладіолусів

— 22 серпня 2012 —

Збирання - один з найважливіших моментів у житті гладіолусів. Повна зрілість бульбоцибулин наступає через 40-50 днів після цвітіння, приблизно в середині вересня. У цей час необхідно приступати до викопування.


Кампсис: красивоквітуча ліана для саду

— 15 серпня 2012 —

Вертикальне озеленення саду, стін будинків, огорож, альтанок, трельяжів, балконів, і навіть каменів, не тільки красиве, але і корисне: кучеряві рослини на шпалерах створюють неповторні за декоративністю та затишком куточки в саду, не дають стінам перегріватися, затримують пил і поглинають шум.


Таємниця украдених рослин

— 15 серпня 2012 —

Здавна існує народне повір'я, що крадені рослини краще приживаються, не так часто хворіють і не такі вибагливі, як їх куплені в магазині побратими. Багато квіткарів посперечаються з цією прикметою, напевно, кому як повезло. Але існує думка, що таємниця украдених рослин полягає в нашому відношенні до них.


Півонії деревоподібні

— 8 серпня 2012 —

Якщо ви збираєтеся розвести у вашому саду деревоподібні півонії, то кращий час для посадки - кінець серпня - початок вересня. Це пояснюють тим, що корені у деревоподібних півоній не ростуть під час спеки, а молоді корінці утворюються тільки при температурі ґрунту не вище 15 градусів.


Насіння. Своє, рідне...

— 1 серпня 2012 —

Щоб навесні знову саджати однолітні та дволітні квіти, зовсім не обов'язково купувати їх у магазині, адже можна вже зараз збирати насіння...


Прикраса саду плетисті троянди

— 18 липня 2012 —

Кажучи про плетисті троянди, наша уява видає нам романтичний образ чудових гірлянд квітів, що ниспадають, служачи прикрасою огорож, стін і арок, і пахнучи солодким ароматом.


Піраміда з квіткових горщиків

— 11 липня 2012 —

Як прикрасити двір або балкон квітами, якщо розмірами він не великий? Якщо вас мучить це питання, то ця стаття для вас.


Троянда: не нудна праця, а задоволення. Поради від Дому Гійо

— 4 липня 2012 —

Протягом 170 років шість поколінь родини Гійо передають від батька до сина всі таємниці майстерності розведення троянди. Головний магазин троянд родини Гійо знаходиться у місті Ліон. Любов до троянд стала сімейною справою, найталановитіші селекціонери Гійо створили більше 350 видів троянд, що представляють всі різновиди. Предки нинішнього глави сімейства Жан-П’єра Гійо першими вивели у Франції чайно-гібридну троянду, названу "Ла Франс".


Ранункулюс. Садовий жовтець

— 26 червня 2012 —

Ранункулюси - казково гарні квіти, які нагадують трояндочки або мініатюрні півонії. Латинська назва явно вказує на спорідненість ранункулюсів з дикими жовтцями. Садові жовтці мають складне гібридне походження. Квіти їх стали набагато крупнішими природних, але зберегли чудовий блиск пелюстків  своїх предків. Забарвлення може бути будь-яким, з переходами тонів у рожево-бордовій і жовто-жовтогарячій  гамі. Існують  і чисто білі жовтці, немає тільки блакитних відтінків.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс