Декоративні рослини

Сіємо квіти пізньої осені – секрети підзимового посіву

— 21 листопада 2020 —

Коли осінній сезон у саду закінчується – саме час зайнятися клумбами. Не дивуйтеся. Безліч видів насіння квітів можна посіяти ще в листопаді й навіть узимку. Це заощадить такий дорогоцінний весняний час і дозволить одержати відмінну розсаду квітучих рослин і більш раннє цвітіння. А для деяких квітів пізній осінній посів під зиму – просто необхідний, для нормальної схожості вони повинні пройти стратифікацію, тобто побути у холодній землі кілька місяців.


Різнобарвні хмаринки, або гортензія на присадибній ділянці

— 7 листопада 2020 —

Гортензія – садова чагарникова рослина, історичною батьківщиною якої є Японія. Але вона благополучно прижилася й чудово почувається й у нашій кліматичній зоні.


Як зберігати хризантеми взимку

— 31 жовтня 2020 —

Садові хризантеми – невибагливі й неймовірно вишукані квіти, що радують нас своїм цвітінням до самої пізньої осені. Недарма хризантему називають «царицею саду, що в’яне» – коли навколо вже давно все перецвіло й готуються гримнути перші морози, сонячно-жовті, червоні, бузкові, яскраво-рожеві живі квіти горять у різних куточках саду, нагадуючи про давно минуле літо.


Канни восени: як правильно викопати кореневища та зберегти їх взимку

— 24 жовтня 2020 —

Канни (лат. Canna) – розкішні квіти, які ми із задоволенням вирощуємо в наших квітниках. Квіти канни – дуже красиві, цвіте рослина майже все літо і до осені, листя – теж декоративне, догляд – найпростіший. Не дивно, що канни такі популярні.


Осіння обрізка троянд і підготовка до укриття

— 17 жовтня 2020 —

Осінь… Час легкого смутку і приємних спогадів про літо. В саду стало тихо, він засинає до весни… А ми ходимо і неспішно збиваємо подушки і поправляємо ковдрочки нашим улюбленицям-трояндам, щоб навесні вони нас зустріли веселими яскравими пагонами! Хоча мова піде зараз не про укриття, а про осінню обрізку/


Чому чорніють пагони троянд

— 4 жовтня 2020 —

Улітку часто можна побачити, що кінчики в деяких пагонів троянд почорніли. Це пов’язано із хворобою за назвою сіра гнилизна (інакше сіра цвіль або ботритис). Це грибкове захворювання, що вражає в основному молоді частини рослин, наприклад, пагони, а також бруньки й листи цього року. Джерелами інфекції можуть бути ґрунт, торішні сухі листи, розсада.


Садові папороті: основні питання про вирощування

— 25 вересня 2020 —

Папороть – рослина, оповита легендами, яка нібито цвіте в ніч на стародавнє свято Купала. Навіть дивно, що цей реліктовий трав’янистий багаторічник за мільйони років не став героєм тисяч легенд та міфів. А може і став? Але ми точно знаємо, що саджанці папороті не квітнуть у загальноприйнятому сенсі.


Осіння посадка цибулинних квітів у вашому саду

— 20 вересня 2020 —

Цибулинні садові квіти висаджують восени. Жовтень, і навіть початок листопада – саме час для створення прекрасних квіткових композицій, які будуть так радувати нас з ранньої весни до середини літа і навіть восени.


Айстра – прикраса осіннього саду

— 11 вересня 2020 —

Айстри – прекрасні квіти, які служать вишуканою прикрасою саду. Вирощування айстр являє собою досить просту процедуру.


Борошниста роса на трояндах

— 29 серпня 2020 —

Ми, люди, не любимо хворіти. Так само і з рослинами, тільки вони не можуть про це нам сказати. Є таке всесезонне захворювання у наших улюблених рослин – борошниста роса на трояндах. Всесезонне тому, що троянди вирощують на протязі всього року у відкритому і закритому ґрунті. Істина в тому, що вона може легко знищити квітку, якщо ми не відреагуємо вчасно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс