Декоративні рослини

Очитки: королі посушливих умов

— 15 листопада 2017 —

Це рослини особливого вигляду. Відмітні риси - м'ясисті листя і стебла. До речі, завдяки характерному для очитків зовнішньому вигляду, ботаніки віднесли їх до сімейства, що носить назву «товстянкові». Очитки можуть рости в посушливих умовах. Так що піщані ґрунти, кам'янисті осипи та інші сухі ділянки - цілком для очитків.


Як перезимувати діжковим рослинам

— 8 листопада 2017 —

Коли стовпчик термометра починає опускатися до нульової позначки, наступає пора впритул зайнятися виставленими на літо на свіже повітря діжковими рослинами. У нашій кліматичній зоні забирати в приміщення доводиться майже всі, але там, де клімат не такий суворий, деякі з рослин можна залишити зовні, добре захистивши їх від зимових холодів.


Грамотне вкриття троянд - застава успішної зимівлі

— 1 листопада 2017 —

Троянди – це ніжні квіти, вони вимагають трепетного догляду й уваги. Від їхньої благополучної перезимівлі залежить успішний ріст і пишне цвітіння в наступному році. Незважаючи на зміну клімату, яка принесла нам більш м'які зими, ми повинні подбати про грамотне вкриття королеви квітів у холодну пору року. 


Сентябринка – зірка осіннього саду

— 4 жовтня 2017 —

Айстра віргинська своє ласкаве ім'я сентябринки заслужила завдяки своїй надзвичайній здатності рясно квітувати з вересня аж до першого заморозку. Якщо ви не проти прикрасити свою ділянку пишними багаторічними кущами сентябринок білого, лілового, блакитного, волошкового, рожевого й фіолетового кольору, але поки не знаєте, із чого почати, ця стаття для вас.


Лимонник китайський: гарна та корисна ліана в саду

— 27 вересня 2017 —

Лимонник китайський (лат. Schisandra chinensis) є видом роду Лимонник сімейства Лимонникові, що зустрічається в дикій природі на узліссях і прогалинах хвойно-листяних і листяних лісів, у вузьких долинах струмків і гірських річок, на старих гарах і вирубках Кореї, Японії, Китаю та Далекого Сходу. 


Вересень - початок підготовки троянд до зими

— 13 вересня 2017 —

Восени роботи в плодовому городництві поступово скорочуються. Більшість уваги дачників-садівників у цей час орієнтовані на підготовку декоративних багатолітників до зими. І особливої уваги у вересні-листопаді вимагає красуня троянда.


Королева осені – жоржина

— 6 вересня 2017 —

Жоржини - це красивоквітучі багатолітники, що одержали досить широке поширення. Вони здатні прикрасити будь-який осінній сад, завдяки чому користуються величезною популярністю, як у професіоналів, так і в садівників-любителів.


Коли викопувати цибулини гладіолусів і як їх зберігати

— 30 серпня 2017 —

Викопування цибулин гладіолусів, ще одна осіння турбота квіткаря. «Коли викопувати цибулини гладіолусів» — одне з досить розповсюджених питань. І відповісти на нього однозначно, досить складно. Для кожної кліматичної зони строки викопування гладіолусів свої. Але загальні правила, все-таки існують.


Вирощуємо кали в саду

— 23 серпня 2017 —

Дивовижно гарні садові кали можна справедливо вважати справжньою прикрасою саду або квітника. Рослини при гарному догляді і створенні оптимальних умов вирощування цвітуть протягом тривалого часу. Великий досвід у квітництві не потрібний, буде достатньо опанувати лише деякими основними знаннями про посадку й догляд.


Мальва: королівська розкіш

— 2 серпня 2017 —

Мальва (лат. Malva), або проскурник, або калачик, або шток-троянда – типовий рід сімейства Мальвові – трав'яниста рослина, звичайно однолітня, іноді дворічна й багаторічна. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс