Декоративні рослини

Барвінок - тіньолюбний живчик

— 25 квітня 2018 —

За легендою барвінок, що розпускається рано навесні разом з фіалкою, на який ніхто не звертав уваги, поскаржився на свою долю Флорі, і вона дала йому квітки крупніші і життя довше, чим у фіалки. 


Правильне поводження з гіацинтами

— 18 квітня 2018 —

Коли остаточно відступають зимові холоди, білим, рожевим, фіолетовим, бордовим килимом покриваються клумби. Це розпускаються гіацинти, які можуть бути навіть чорними. Рослина універсальна, вона росте й у квітковому горщику, і у відкритому ґрунті.


Чорнобривці в саду - корисно і красиво

— 17 квітня 2018 —

Чорнобривці (Тагетес) - дивовижні квіти. Вони досить не вибагливі і дуже красиві. Але мало хто знає про деякі цінних якостях цієї рослини. Наприклад, в квітках всіх відомих видів чорнобривців є речовина кварцетагетін, яке абсолютно не шкідлива для людини. Його застосовують для підфарбовування тесту, киселів, желе, наливок, масла та інших харчових продуктів, надаючи їм золотисто-сонячний колір.


Саджаємо газон

— 17 квітня 2018 —

За вікном - квітень. Розгортаються листочки на кущах і деревах. На луках, лісових галявинах і серед кущів з'являється перша зелень. Настає пора на дачі або біля будинку садити газони. Саме садити, а не сіяти. Тому що мова піде про мітлиця повзучу (пагонисту).


Нарциси: посадка й догляд у відкритому ґрунті

— 4 квітня 2018 —

Нарциси – чарівні представники сімейства Амарилісових, що знаменують своїм цвітінням повний вступ весни у свої права.


Іридодиктиум - цибулевий ірис. Тонкощі вирощування

— 28 березня 2018 —

Карликові цибулеві іриси – іридодиктиуми, завжди й скрізь бажані та цікаві. Тим більше що розпускаються вони на перших таловинах одночасно з  іншими «первоцвітами». 


Крокуси – весняні первоцвіти

— 14 березня 2018 —

Щоб одержати на своїй ділянці гарну клумбу, зверніть увагу на крокуси, посадка й догляд за якими мають проводитися згідно простих агротехнічних правил. Вирощувати ці гарні цибулеві квіти можна не тільки у відкритому ґрунті, але й у будинку на підвіконні. Умови догляду у цих варіантів нічим не відрізняються.


Венерині черевички: садова орхідея

— 28 лютого 2018 —

Є в сімействі орхідних рослини з незвичайними квітками. Їхні нижні пелюстки так мистецьки повторюють форму голландського стародавнього взуття, що в назву рослин включили слово «черевичок».


Примули – провісники весни

— 14 лютого 2018 —

Примула (primula) - дивовижна ніжна рослина, назва якої відбулася від латинського слова «prima» - перший: адже саме вони першими розквітають у саду, стаючи провісниками кожної нової весни.


Підбираємо для квітника рослини, що не вимагають поливу

— 31 січня 2018 —

Полив – найбільш трудомісткий і заморочливий компонент догляду за садом. Без нього не вийде зібрати багатого урожаю, насолодитися тривалим і пишним цвітінням. Але під час посухи сил ледь вистачає на город, що вже казати про всі квітники, рабатки, пейзажні групи, дерева і кущі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс