Декоративні рослини

Як домогтися прихильності троянд і лілій

— 28 травня 2014 —

Троянди вимагають до себе великої уваги і догляду. У той же час вони дякують за турботу рясним і довгим цвітінням, а також чудовим ароматом.


Клематис, або гілка винограду

— 21 травня 2014 —

Початок культивування клематисів у Західній Європі відносять до XVI сторіччя, а в Японії культура клематисів має ще більш тривалу історію. До нас клематиси завезли на початку XIX століття як оранжерейні рослини. У результаті селекційної роботи були створені прекрасні сорти та форми, у яких ще більше підкреслюється неповторне зачарування цих чудових рослин.


Папороть садова

— 14 травня 2014 —

Зовні папороть садова і лісова дуже схожі. Правда, залежно від сорту у папороті садової можуть відрізнятися колір і довжина листя, розлогість та інші характеристики. Але в будь-якому разі ця рослина приваблива та цікава. 


Диво надзвичайне зі старого дерева

— 14 травня 2014 —

Не поспішайте викорчовувати старе плодове дерево, воно ще може стати прикрасою саду: послужити опорою для кучерявої квасолі, дрібних декоративних гарбузів і навіть для звичайних огірків. Якщо ж ви вирішили обмежитися декоративними культурами, то виберіть рослини з найдовшими пагонами - вони будуть не тільки витися по опорі, закриваючи стовбур, але й підніматися по гілках, створюючи нову «крону». 


Іриси - садова веселка

— 7 травня 2014 —

Ірис (Iris) - один з п'яти (крім півоній, флоксів, лілейників і астильби) найбільш популярних красивоквітучих багаторічних рослин для саду. При цьому багато садівників за красою і добірністю квітки готові поставити ірис на перше місце.


Диво-цвіт луїзеанія

— 29 квітня 2014 —

Цей декоративний чагарник висотою близько 2,5 м з розкидистими, начебто розчепіреними гілками, змінив багато назв, поки в 1959 р. остаточно не був віднесений до роду луїзеанія (Louiseania triloba) сімейства розоцвітні. Рослина походить з Північного Китаю, де й була виявлена ботаніками в 1831 р. Завезений в Англію, чагарник одержав назву китайської махрової сливи; Західна Європа привласнила йому назву сливи трилопатевої (Prunus triloba). 


Добір рослин для озеленення надгробків

— 16 квітня 2014 —

Добра пам'ять про предків належить до найстарших культурно-історичних понять, що беруть свій початок від дохристиянських часів. Зовні ця традиція виражається в гідному оформленні могильної ділянки, які мають обмежену площу, а це диктує необхідність дотримуватися певних норм у їхньому оформленні рослинними посадками та надгробними спорудженнями.


Примула - весняна прикраса

— 2 квітня 2014 —

Примулу ще називають весняним первоцвітом. Рід примул нараховує більше 600 видів. Різноманітні форми і забарвлення квіток задовольнять різні смаки квіткарів. У багатьох примул листя зберігається і взимку, в інших навесні відростає нова розетка листя. Квітконіжки мають різну довжину.


Кришталева ромашка

— 26 березня 2014 —

Ця надзвичайно гарна рослина з'явилася у нас порівняно недавно, але вже встигла завоювати симпатії. Родом вона з Південної Африки і зростає там як багатолітник, але в наших широтах вирощується як однолітник. Рослина теплолюбна і світлолюбна. І наукова назва «мезембриантемум» (полуденна квітка) говорить нам про це, тому що у багатьох видів цієї рослини квітки відкриті лише вдень у сонячну погоду. Другу назву - «доротеантус» (квітка, дарована Богом) - рослина отримала на честь матері вченого, що відкрив її.


Обережно! Небезпечно для тварин!

— 19 березня 2014 —

Рослини, небезпечні для людини, можуть виявитися шкідливими і для свійських тварин. Це стосується кішок, собак, пташок, морських свинок, кроликів, хом'яків, - тобто всіх, кому дозволено пересуватися по оселі. Якщо кішкам не дозволяється щодня гуляти на вулиці, де вони можуть задовольнити потребу в поїданні трави, то вони починають обгризати рослини, у тому числі й отрутні. При поїданні, наприклад, дифенбахії або молочаю, тварина може отримати сильне отруєння, аж до смертельного результату.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс