Декоративні рослини

Обережно - ці рослини отрутні

— 8 серпня 2018 —

Зараз квітує й дозріває безліч ягід. Якщо рослина вам незнайома, не їжте її плоди, не рвіть і не нюхайте квіти: вони можуть бути отрутними. Ось кілька з них.


Підживлювати та поливати. Літній догляд за клематисом

— 1 серпня 2018 —

Клематиси - мабуть, найулюбленіші дачниками декоративні ліани. Але, для того щоб вони радували цвітінням, за ними доведеться доглядати, у тому числі в розпалі літа.


Королева джинсів по імені юка

— 25 липня 2018 —

Цю рослину можна вирощувати як у квітниках у відкритому ґрунті, так і в оранжереях. А чому цю квітку називають королевою джинсів, дізнаєтеся далі.


Засіб для пророщення троянд

— 4 липня 2018 —

Хочете вкоренити троянду з подарованого букета? Є перевірений часом народний спосіб. Потрібно використовувати для вкорінення суміш-трійчатку з натуральних компонентів, яка викликає ріст коренів. Приготувати просто. Ефект – уже через місяць ваші троянди будуть активно рости в горщику!


Як сховати некрасивий паркан: рослини, які чудово впораються із цим завданням

— 20 червня 2018 —

В останні роки навколо заміських будинків городять високі залізні паркани із профлиста, які витісняють звичний штахетник і сітку-рабицю. Ці мізантропічні спорудження мають масу недоліків. 


Як зберігати цибулини тюльпанів після викопування

— 30 травня 2018 —

Що робити з цибулинами тюльпанів після викопування і як зберігати, на жаль, багато хто не знає. Немає впевненості при аби якому зберіганні, що квіти знову будуть радувати своєю появою навесні. Це, до речі, найчастіша причина того, що багато хто боїться викопувати цибулини й ті сидять рік за роком у землі, поки сорт повністю не виродиться.


Підживлення селітрою кущів троянд

— 23 травня 2018 —

Після того як весняна погода стабілізується і закінчаться нічні холоди й заморозки, можна починати проводити підживлення кущів троянд комплексними мінеральними добривами.


Півонія тонколиста

— 16 травня 2018 —

Півонія тонколиста - дуже гарна багаторічна трав'яниста рослина. Серед квіткарів її ще називають півонія вузьколиста і півонія дика, воронець, лійок, степова півонія. Ця рослина є зникаючим видом і занесена у червону книгу.


Доліхос: живий розкішний гобелен

— 8 травня 2018 —

Запашна огорожа, немов виткана із червоно-фіолетового листя, рясно повита квітками арка, щедро оздоблена квітками-метеликами альтанка… Навіть звичайна сітка, установлена «між полотен городніх», видасться суцільним мальовничим полотном, вигадливо розписаним бузково-лілово-фіолетово-пурпурними фарбами. Повз таку красу неможливо пройти. А навіщо, власне, проходити? Таку красу можна створити й у ній жити!


Квіти проти шкідників: краса з користю

— 2 травня 2018 —

Квіти – це чудово! Ми саджаємо їх для душі, щоб усе літо радіти різноцвіттю, вдихати приємні аромати й насолоджуватися красою та гармонією, що є в кожній квітці. Але дачник – людина практична, йому бажано від кожної рослини на городі одержати максимум користі. А що можуть дати «ніжні створіння», крім естетичного задоволення? Чи є в них практична необхідність? Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс