Декоративні рослини

Як правильно висаджувати жоржини

— 7 травня 2013 —

При виборі місця для посадки жоржин необхідно враховувати деякі їхні біологічні особливості: порівняно короткий вегетаційний період, велику потребу цих рослин у волозі, що сильно зростає з підвищенням температури навколишнього повітря, і велику крихкість їхніх трав'янистих стебел, що вимагають підв'язки до кілків.


Про розмноження лілій

— 29 квітня 2013 —

Незважаючи на те, що лілії здаються такими недоторками, їх цілком зможе вирощувати кожний. А їхня здатність розмножуватися різними способами дозволяє при бажанні й заробити.


Як правильно саджати багаторічні флокси

— 29 квітня 2013 —

Ще не пізно посадити флокси. Як це зробити, ми вам зараз розповімо. 


Рукотворна водойма: доступно і красиво

— 24 квітня 2013 —

Мініатюрна водойма на вашій ділянці або у дворі це - ідеальний куточок для відпочинку.  Причому, чашу майбутньої водойми можна встановити на будь-якому клаптику землі.


Соняшник не заради насіння, а заради краси

— 3 квітня 2013 —

Декоративний соняшник - зробить ваш сад по-особливому привабливим і цікавим. Позитивний настрій і життєву енергію подарує вам квітник з декоративного соняшника.


Нарциси в саду

— 13 березня 2013 —

Кому не знайома ця ніжна ароматна квітка, що розкривається ранньою весною?! Немає, напевно, людини, що не любила б її та не захоплювалася її крихкістю і красою. У сполученні з досить нескладним способом вирощування, швидким розростанням і винятковою декоративністю нарцис став найпопулярнішою цибулевою культурою у садівників.


Крокуси - яскрава прикраса весняного саду

— 6 березня 2013 —

Найранішою весною, коли ще не зійшов сніг, яскравою прикрасою саду можуть стати крокуси. Серед бульбоцибулевих квітів вони є найбільш популярними. Зовні вони являють собою низькорослу, безстеблову рослину, що має темно-зелене листя у вигляді пучка та бокаловидну квітку різноманітного забарвлення (білу, жовту, жовтогарячу, кремову, блакитну, лілову, пурпурну).


Декоративний гарбуз: користь чи краса?

— 20 лютого 2013 —

У природі існує дуже багато різних гарбузів - з горбистою, ребристою або гладкою шкірочкою; двоколірні, строкаті, смугасті; зелені, сірі, білі, червоні, жовтогарячі, жовті; короноподібні, пляшкові, чалмовидні, грушоподібні, витягнуті, приплющені та круглі.


Форзиція - сонячний чагарник

— 13 лютого 2013 —

У звичайної  їстівної маслини є гарна декоративна родичка. Форзиція (або форсайтія) - листопадний чагарник розцвітає золотом, тільки-но зійде сніг, квітує майже місяць, і тільки після цього на ній розпускається гарне зелене листя. До кінця літа воно стає яскраво-жовтим і ще довго, до глибокої осені радує своєю привабливістю. За золотаві квітки цю рослину називають сонячним чагарником.


Братки. Умови мікроклімату і догляд

— 6 лютого 2013 —

Братки або фіалка триколірна (Viola tricolor) належить до сімейства фіалкових, що об'єднує більше п'ятисот одно- та багаторічних видів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс