Декоративні рослини

Камелія. Квіткова аристократка

— 12 листопада 2014 —

Як і всі вічнозелені, вона живе довго. Приміром, у Німеччині в стародавньому дрезденському парку є одна руниста камелія досить похилого віку. За 220 років вона розрослася до шести метрів у висоту, але ознак старості немає й у згадці- з лютого по квітень квітує і... Ні, на жаль, не пахне. Втім, при її красі вона може собі це дозволити. Не всім же нерозважливо пахнути ліворуч і праворуч - камелія квітка серйозна.


Готуємо хвойні до зими

— 5 листопада 2014 —

Традиційно вважається, що хвойні рослини не мають потреби ні в якій особливій підготовці до морозів, вони - головна прикраса зимового саду, прекрасні та стійкі. Багато в чому це дійсно так - дорослим соснам, ялинам, туям, модринам, ялівцям, ялицям та іншим хвойним рослинам, що ростуть у саду не перший рік, як правило, нестрашні навіть суворі зими. 


Як зберігати хризантеми взимку

— 29 жовтня 2014 —

Садові хризантеми - невибагливі та неймовірно вишукані квіти, що радують нас своїм цвітінням до самої пізньої осені. Недарма хризантему називають «царицею в’янучого саду» - коли навколо вже давно все відквітувало і готуються вдарити перші морози, сонячно-жовті, червоні, бузкові, яскраво-рожеві живі квіти горять у різних куточках саду, нагадуючи про давно минуле літо.


Як зібрати насіння квітів

— 22 жовтня 2014 —

У ці осінні дні ще можна зібрати насіння багатьох однолітніх квіткових рослин. Про те, як обробити купу зібраних насінних утворень (стручків, бобів, коробочок) і виділити з цієї великої маси насіння найчастіше розміром у макове зернятко - матеріал цієї статті.


«Живі камені» - літопси

— 15 жовтня 2014 —

Розвести сад живих каменів можна не тільки на дачній ділянці, але й у плошці на підвіконні. Літопси - незвичайні декоративні рослини, що за формою та забарвленням нагадують камінчики.


Зимовий будиночок і ковдра для троянди

— 15 жовтня 2014 —

Навряд чи знайдуться дачники, байдужі до троянд. Зростає не тільки популярність цих чудових квітів, з кожним роком збільшується число їхніх видів і сортів: паркові, плетисті, штамбові, почвопокривні і т.д. У більшості регіонів України цю красу взимку потрібно захистити від холоду. Для різних видів троянд при вкритті є свої тонкості.


Жоржини: збирання та зберігання бульб

— 8 жовтня 2014 —

Заморочлива ця справа вирощувати жоржини. Але уявити свій осінній сад без цих розкішних, милих серцю квітів багатьом квіткарям неможливо. Щороку купувати нові бульби жоржин накладно. Тому потрібно подбати про бульби і зберегти їх до весни своїми зусиллями.


Багаторічні айстри - останній подарунок осені

— 1 жовтня 2014 —

Відкриті ділянки під рясними сонячними променями та розсипчастою некислою землею - це саме те, що потрібно багаторічним айстрам. Звісно ж, ці яскраві квіти створять уздовж дачних доріжок, у саду таку ж гру фарб, як і їхні однолітні родички, а у догляді будуть ще простішими, адже їх можна не пересаджувати три-чотири роки. Якщо у вас уже є досвід вирощування айстр-однолітників, то вам неважко буде пристосуватися до нових жителів садиби, тому що їм потрібні такі ж полив і розпушування, підживлення й обробки, та й хвороби в них однакові.


Бузина біля будинку

— 24 вересня 2014 —

Плануючи плодово-ягідний сад, не забудьте і про бузину чорну. Колись за старих часів вона вважалася цілющою та магічною рослиною. І сьогодні бузина може стати прикрасою вашого саду.


Гладіолуси: коли викопувати і як зберігати?

— 17 вересня 2014 —

Строк викопування бульбоцибулин залежить головним чином від строків цвітіння та зрізки.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс