Декоративні рослини

Квіти, якими можна поласувати

— 14 серпня 2014 —

У далекій Австралії або Новій Зеландії, у раї для любителів риби та морепродуктів, вас можуть здивувати не тільки несподіваними кулінарними вишуками, але й підходом до садівництва. Уся справа в тому, що практично в кожному саду там можна зустріти особливі квітники, на яких красуються пишні та рясно квітучі рослини, але називають їх чомусь грядками.


Квітник біля фонтана. Що краще посадити

— 14 серпня 2014 —

До наступного сезону ми створили невелику водойму з фонтаном. Чи не можете підказати, які рослини краще посадити по його берегах?


Як правильно доглядати за хвойними та вибрати саджанці?

— 14 серпня 2014 —

При покупці саджанця обов'язково потрібно попередньо дізнатися про зону його зростання. Зараз завозять масу посадочного матеріалу з Польщі, Голландії, де клімат більш м'який. Саджанці, вирощені там, однозначно не приживуться у нас. Таксо-діуми, кедр річковий, кипарисовик болотний на Донбасі рости не будуть.


Посадіть у своєму саду сонце

— 6 серпня 2014 —

Декоративний соняшник - зробить ваш сад по-особливому привабливим і цікавим. Позитивний настрій і життєву енергію подарує вам квітник з декоративного соняшника.


Рудбекія - яскраве сонце в саду

— 30 липня 2014 —

Рудбекія – квітка сонця. Якщо ви хочете щоб воно освітлювало ваш сад протягом літа, висадіть рудбекію. Вона зовсім невибаглива, і виростити її може навіть починаючий садівник. До того ж вона здатна витримувати морози до — 15°С.


Символ України

— 23 липня 2014 —

Чорнобривці, або тагетес, - це символ України. Усі кольори сонця - така їхня палітра. У народі чорнобривці ще називають бархатками. Ці засухостійкі, витривалі рослини використовують у різних стилях. На сучасному газоні в солітерних або групових насадженнях незамінними є високорослі сорти.


Як домогтися прихильності троянд і лілій

— 28 травня 2014 —

Троянди вимагають до себе великої уваги і догляду. У той же час вони дякують за турботу рясним і довгим цвітінням, а також чудовим ароматом.


Клематис, або гілка винограду

— 21 травня 2014 —

Початок культивування клематисів у Західній Європі відносять до XVI сторіччя, а в Японії культура клематисів має ще більш тривалу історію. До нас клематиси завезли на початку XIX століття як оранжерейні рослини. У результаті селекційної роботи були створені прекрасні сорти та форми, у яких ще більше підкреслюється неповторне зачарування цих чудових рослин.


Папороть садова

— 14 травня 2014 —

Зовні папороть садова і лісова дуже схожі. Правда, залежно від сорту у папороті садової можуть відрізнятися колір і довжина листя, розлогість та інші характеристики. Але в будь-якому разі ця рослина приваблива та цікава. 


Диво надзвичайне зі старого дерева

— 14 травня 2014 —

Не поспішайте викорчовувати старе плодове дерево, воно ще може стати прикрасою саду: послужити опорою для кучерявої квасолі, дрібних декоративних гарбузів і навіть для звичайних огірків. Якщо ж ви вирішили обмежитися декоративними культурами, то виберіть рослини з найдовшими пагонами - вони будуть не тільки витися по опорі, закриваючи стовбур, але й підніматися по гілках, створюючи нову «крону». Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс