Декоративні рослини

Хоста – надзвичайно декоративна рослина

— 14 серпня 2013 —

Функія при сприятливих умовах - рослина, що швидко і рясно розростається. Розростаючись, хоста може поширитися на цілий метр завширшки. Її велике прикореневе листя сильно відрізняється за формою і розміром: буває вузьким, округлим або серцеподібним, від 5 до 38 см у довжину. Блискуче та матове, гладке та фактурне, зібране в розетку воно розрізняється ще й за кольором: від темного синьо-зеленого до світлого, майже кремового.


Жоржини - прикраса осіннього саду

— 14 серпня 2013 —

Цю рослину називають по-різному: одні  - далією, інші - жоржиною. Один німецький селекціонер звернув увагу вчених на те, що далією (на честь шведського ботаніка А. Даля) вже названий південноамериканський чагарник, і запропонував надалі називати цю рослину не далією, а жоржиною - на честь професора Петербурзької Академії наук Іогана Готліба Георгі.


Сонцелюбна рудбекія

— 7 серпня 2013 —

Рудбекія багаторічна - дуже гарна квітка. Вона з тих ефектних рослин, які гарні й на відстані, і поблизу. Починає вона квітувати у найбільший розпал спеки, коли багато квітів не витримують високих температур і поникають. А рудбекія, немов доводячи, що вона родичка сонечку, світиться в цю пору в саду своїми золотаво-жовтими, жовтогарячими суцвіттями з темною серединкою.


Вирощування махрових клематисів

— 31 липня 2013 —

Махрові клематиси з першого погляду зачаровують своєю красою. Це воістину чарівні квіти - той, хто хоч раз виростив махрові клематиси, буде вже не в змозі розстатися з ними.


М'ята - користь і вирощування

— 31 липня 2013 —

Ще півтори тисячі років до нашої ери єгипетські лікарі радили їсти м'яту своїм пацієнтам. Там же вперше почали отримувати м'ятну олію.


Штокроза

— 25 липня 2013 —

Мальву знають і люблять всі люди, які працюють на землі. Цю яскраву і ставну рослину, порівнянну, мабуть, тільки з дельфініумом, часто можна бачити в палісадниках, зазвичай з південного боку будинку. 


Садові троянди: чим вони хворіють?

— 25 липня 2013 —

Всі захворювання, якими вражаються троянди, можуть бути розділені на інфекційні та неінфекційні. Інфекційні захворювання троянд викликають грибки, віруси й бактерії, причому на частку грибкових поразок доводиться близько 80% всіх хвороб трояндових кущів. Розглянемо захворювання троянд, що найбільш часто зустрічаються.


Догляд за квітами в липні

— 17 липня 2013 —

Липень - час масового цвітіння всіх груп троянд. Їх підживлюють гнойовою рідотою з мінеральними добривами (1:10), по вечорах рясно поливають не менше 1 разу на тиждень з розрахунку 10-12 л на кущ.


Плетисті троянди: посадка і догляд

— 10 липня 2013 —

Троянди, безумовно, королеви саду й квітника, але посадити їх у своєму саду наважується не кожний, вважаючи, що вирощування цих красунь пов'язане з великими труднощами. Але це не зовсім так. Для початківців трояндоводів найкращий варіант - вирощувати плетисті кореневласні троянди. 


Різновиди хост

— 26 червня 2013 —

Є в наших садах квіти універсального призначення, і серед них - зовсім незамінні красуні тінистих місць, отакі фрейліни богині Флори в пишних кринолінах.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс