Декоративні рослини

Фарби осіннього саду

— 23 жовтня 2013 —

Осінь приносить у наші сади незвичайні, ні з чим не порівнянні відчуття. Це й м'яке осіннє світло, і тиша туманів, і свіжість дощу, і особливий стан землі, яка відпочиває від літа та готується до спокою. А ще це терпкий, підбадьорливий запах опалого листя і, звичайно, неповторні, теплі і яскраві осінні фарби. Ця стаття про те, які дерева, чагарники і ліани можна використовувати, щоб створити в саду ефектну осінню палітру.


Аквілегія. Як вирощувати цю скромницю?

— 9 жовтня 2013 —

Аквілегія є однією з найневибагливіших декоративних рослин для прикраси ділянки. Незважаючи на гадане простацтво, вона має вишукане зачарування, що не впадає в око з першого погляду. Але якщо подивитися уважно, то будова і форма її квіток є воістину неповторними. 


Ще не відквітував ваш сад

— 2 жовтня 2013 —

Головне місце в ньому зараз займають хризантеми, айстри і жоржини. А ось для троянд сезон закінчується. Зрізуйте у них зів'ялі квітки, щоб рослини не витрачали сили на утворення плодів. 


Як і коли збирати ягоди і листя лимоннику китайського для сушіння?

— 25 вересня 2013 —

Лимонник китайський - кучерява ліана, рясно плодоносить через рік, розповсюджений у лісосмузі. Плоди лимоннику використовуються й у кулінарії, і в народній медицині, для створення його запасів з успіхом застосовуються багато способів заготівлі. Один з найпростіших і доступних - сушіння. 


Осіння обрізка троянд

— 25 вересня 2013 —

Від садових троянд ви навряд чи дочекаєтеся рясного цвітіння і швидкого роста без виконання обрізки. 


Як зберігати цибулини лілій?

— 25 вересня 2013 —

Лілії - ніжні, граціозні та дуже гарні квіти, прикраса будь-якого саду. Зазвичай цибулини лілій не викопують, а залишають зимувати на клумбах, прикривши опалим листям або іншими укривними матеріалами. 


Диво-цвіт луізеанія

— 18 вересня 2013 —

Цей декоративний чагарник висотою близько 2,5 м з розкидистими, начебто розчепіреними гілками, змінив багато назв, поки в 1959 році остаточно не був віднесений до роду луізеанія (Louiseania triloba) сімейства розоцвітних. Рослина походить з Північного Китаю, де і була виявлена ботаніками в 1831 році. Завезений в Англію, чагарник одержав назву китайської махрової сливи; Західна Європа присвоїла йому назву сливи трилопатевої (Prunus triloba). У Росії луізеанія часто йменувалася трилопатевим мигдалем (Amygdalus triloba).


Доліхос - гіацинтові боби: вирощування, догляд, застосування

— 11 вересня 2013 —

Серед нечисленних кучерявих рослин зростаючих у нашому кліматичному поясі виділяється доліхос або гіацинтові боби, вирощування яких завжди приносить багато естетичного задоволення. Тим більше, що при вирощуванні гіацинтових бобів вас обов'язково порадує гарний і смачний урожай.


Які квіти посадити восени

— 4 вересня 2013 —

Роздумуючи, що саджати восени, обов'язково посадіть цибулеві квіти.


Осіння посадка квітів

— 4 вересня 2013 —

Початок осені - підходящий час для посадки зимуючих у саду квітів. До них належать цибулеві багатолітники, серед яких значне місце займають тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, проліски, лілійники та інші квіти. І виростити ці квіти зовсім не складно, потрібно їх тільки вчасно посадити, виконуючи всі правила агротехніки.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс