Декоративні рослини

Королева букетів еустома

— 16 грудня 2015 —

Ірландська троянда, елегантна й вишукана еустома знавала й періоди загального замилування, і забуття. Але сьогодні вона знову популярна й улюблена.


Вибираємо яловець для саду

— 2 грудня 2015 —

Ялівці - ці колючі та пахучі жителі лісів і гір заслужено привертають увагу людей. Мабуть, немає в наших лісах більш замисленого і таємничого мешканця, чим яловець...


Готуємо троянди до зими

— 25 листопада 2015 —

Досвідчені трояндоводи ще до приходу осені починають піклуватися про зимівлю своїх троянд. Щоб підопічні відмінно перезимували, буде потрібно виконати ряд агротехнічних прийомів з їхньої підготовки та укриття.


Чарівна капуста в осінньому саду

— 18 листопада 2015 —

На вулиці осінь... Фарби квітників потьмяніли на очах, а тут - такий вибух енергії! Такий приголомшуючий колірний удар! Серед зів’ялої природи декоративна капуста прикрашає осінній сад своїми яскравими фарбами. Своїм незвичайним виглядом вона вразить усіх і буде бажаним гостем у будь-якому саду.


Глід на ділянці - краса та користь

— 11 листопада 2015 —

Глід - дуже древня рослина. Вона зростала на землі ще в крейдовий період мезозойської ери, разом із платаном, лаврами, магноліями, тюльпановими деревами. Зараз у світі налічується більше 1000 видів цієї рослини...


Хризантема - королева осіннього саду

— 28 жовтня 2015 —

Культивувати хризантему почали в Китаї ще до нашої ери. Потім хризантеми були завезені в Японію, де стали національною квіткою. Рослину вирощували не тільки в декоративних цілях, але і як салат, і як ліки. А тому що історія цієї культури нараховує тисячоліття, то наші звичайні садові хризантеми являють собою численну групу гібридів тепер уже незрозумілого природного походження.


Як зберігати цибулини гладіолусів узимку

— 21 жовтня 2015 —

Схоронність бульбоцибулин і дитинок під час зберігання тісно пов'язана з режимом їхнього сушіння після викопування. Якщо в сховище потрапили недосушені бульбоцибулини, виникає небезпека їхньої поразки грибними захворюваннями під загальною назвою «гнилі».


Розмноження півоній

— 23 вересня 2015 —

Найпростіший і розповсюджений спосіб розмноження півоній - ділення куща. Кращі строки для цього - з кінця серпня до кінця вересня.


Гліцинія - королева ліан

— 23 вересня 2015 —

Чи доводилося вам бачити кучеряву рослину з незвичайно гарними запашними квітками білого, блакитного, фіолетового або пурпурного забарвлення, зібраними у великі висячі суцвіття? Це красуня гліцинія (або вістерія). З 9 видів гліциній 4 - ростуть в Азії, а 5 - в Америці.


Садимо восени, щоб любуватися красою навесні

— 16 вересня 2015 —

Без весняних квітів не обходиться, мабуть, жодна садиба. Секрет популярності цих цибулевих рослин криється в особливих декоративних властивостях. Крім того, вони досить невибагливі. Дрібноцибулеві крокуси, мускарі, проліски, галантуси (підсніжники) і крупноцибулеві тюльпани, гіацинти, нарциси та інші одними з перших радують нас, провіщаючи про настання теплих днів. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс