Декоративні рослини

Коли викопувати гладіолуси

— 28 серпня 2013 —

З настанням стійких низьких нічних температур (0...-3°С) приступають до викопування гладіолусів. Спочатку викопують сорти, що рано квітують, потім - середньо- і піздньоквітучі. Рослини, вирощені з бульбобруньок, викопують в останню чергу. Роблять це в суху теплу погоду. Якщо температура повітря нижче 0°С, то бульбоцибулини відразу ж заносять у приміщення.


Кампсис, що вкорінюється

— 28 серпня 2013 —

Кампсис, що вкорінюється, або текома, що вкорінюється (Campsis radicans - Tecomaria radicans) - велика листопадна древ’яниста ліана родом з Північної Америки, з численними повітряними коренями на стеблах, за допомогою яких, прикріплюючись до опори, піднімається на висоту до 15 м. Непарнопір’ясте листя до 20 см довжиною, з 9-11 листочків, зверху яскраво-зелене, голе, знизу більш світле, суцільно опушене або тільки по жилках. Великі, трубчасто-вировидні квітки, до 5 см у діаметрі і до 9 см довжиною, з яскраво-жовтогарячим, трубчастим віночком і яскраво-червоним відгином зібрані у верхівкові кисті по 10-15 квіток. 


Як завести лимонник

— 21 серпня 2013 —

Лимонник китайський - це листопадна кучерява ліана з гарними червоними ягодами. Саме тому рослина користується популярністю серед дачників. Ним можна ідеально декорувати ділянка саду. До того ж його листя володіє ніжним цитрусовим запахом. А самі плоди, крім тонізуючого ефекту, мають лікувальні властивості при багатьох захворюваннях. Догляд за рослиною має свої особливості.


Трава зі смаком лимона

— 21 серпня 2013 —

Лимонна трава - це вічнозелена, багаторічна рослина, батьківщина якої Південно-Східна Азія, Індія, М’янма, Таїланд, Шрі-Ланка й Австралія. Листя, насіння та квіти лимонної трави використовують як у кулінарії, так і в медицині. Ця запашна рослина також зустрічається в складі косметичних продуктів, фарб і парфумів.  Олія лимонної трави використовується як пестицид і консервант, котра допомагає зберегти древні манускрипти на пальмових листах. Дослідження показали, що для олії лимонної трави характерна протигрибкова дія.


Хоста – надзвичайно декоративна рослина

— 14 серпня 2013 —

Функія при сприятливих умовах - рослина, що швидко і рясно розростається. Розростаючись, хоста може поширитися на цілий метр завширшки. Її велике прикореневе листя сильно відрізняється за формою і розміром: буває вузьким, округлим або серцеподібним, від 5 до 38 см у довжину. Блискуче та матове, гладке та фактурне, зібране в розетку воно розрізняється ще й за кольором: від темного синьо-зеленого до світлого, майже кремового.


Жоржини - прикраса осіннього саду

— 14 серпня 2013 —

Цю рослину називають по-різному: одні  - далією, інші - жоржиною. Один німецький селекціонер звернув увагу вчених на те, що далією (на честь шведського ботаніка А. Даля) вже названий південноамериканський чагарник, і запропонував надалі називати цю рослину не далією, а жоржиною - на честь професора Петербурзької Академії наук Іогана Готліба Георгі.


Сонцелюбна рудбекія

— 7 серпня 2013 —

Рудбекія багаторічна - дуже гарна квітка. Вона з тих ефектних рослин, які гарні й на відстані, і поблизу. Починає вона квітувати у найбільший розпал спеки, коли багато квітів не витримують високих температур і поникають. А рудбекія, немов доводячи, що вона родичка сонечку, світиться в цю пору в саду своїми золотаво-жовтими, жовтогарячими суцвіттями з темною серединкою.


Вирощування махрових клематисів

— 31 липня 2013 —

Махрові клематиси з першого погляду зачаровують своєю красою. Це воістину чарівні квіти - той, хто хоч раз виростив махрові клематиси, буде вже не в змозі розстатися з ними.


М'ята - користь і вирощування

— 31 липня 2013 —

Ще півтори тисячі років до нашої ери єгипетські лікарі радили їсти м'яту своїм пацієнтам. Там же вперше почали отримувати м'ятну олію.


Штокроза

— 25 липня 2013 —

Мальву знають і люблять всі люди, які працюють на землі. Цю яскраву і ставну рослину, порівнянну, мабуть, тільки з дельфініумом, часто можна бачити в палісадниках, зазвичай з південного боку будинку. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс