Декоративні рослини

Гладіолуси в горщиках: правила посадки й догляду

— 20 березня 2021 —

Гладіолуси в горщиках – це ще один оригінальний спосіб прикрасити свій сад незвичайними пишними букетами.


Квітковий килимок на ділянці. Як виростити мильнянку

— 19 лютого 2021 —

Яскравий розсип дрібних квітів на фоні пишної зелені вишукано підкреслює шарм присадибного ландшафту. Щоб створити у себе таку красу, посадіть сапонарію.


Як виростити еустому: прості кроки від посадки до зрізу

— 12 лютого 2021 —

Коли ми вперше бачимо цю квітку, ми дивуємося її бездоганній подібності із трояндою! Еустома буває різного кольору й висоти, низкою (до 15 см) для бордюрів, високої (до 110 см) – на зріз. На одному стеблі до 30 квіток, які цвітуть довго й відмінно стоять у зрізаному виді.


Настав час сіяти петунії

— 12 лютого 2021 —

Петунія належить до сімейства пасльонових. Опис: рід багаторічних і однолітніх трав’янистих рослин сімейства пасльонових, які звичайно вирощують як однолітники, з ефектними яскравими барвистими квітками.


Кальмія широколиста: особливості вирощування

— 17 січня 2021 —

Пишне і яскраве цвітіння чагарників перетворює сад у шикарну гавань для відпочинку. Особливо, якщо в ньому чинне місце займає вишукана заокеанська гостя кальмія широколиста.


Ялина канадська Коніка: основні правила вирощування

— 21 грудня 2020 —

Щоб Коніка була гарною, пишною й здоровою рослиною, варто дотримуватися нехитрих правил догляду.


Ялина канадська Коніка: посадка у відкритий ґрунт

— 11 грудня 2020 —

Зараз з’являється усе більше бажаючих мати канадську ялину Глаука Коніка на своїй ділянці, ближче до будинку. У тому числі дуже багато прагнуть урятувати маленьку ялину, яку їм подарували на Новий рік у горщику. Однак, щоб у рослини споконвічно було все необхідне для правильного росту й розвитку, передбачається дотримання цілого ряду особливостей у посадці й догляді за Конікою у відкритому ґрунті.


Як зберігати саджанці троянди взимку

— 11 грудня 2020 —

Саджанці троянд, які не встигли висадити в ґрунт восени, точно не повинні пропасти взимку, тому що варіантів їх зберігання існує цілих три. У садівників є можливість вибрати той, який більше подобається.


Як зберегти саджанці й цибулини до весни

— 5 грудня 2020 —

Якщо ви з якихось причин упустили строки посадки рослин у саду, їх можна висадити й у наступному сезоні. Але для цього культурам потрібно допомогти перезимувати. Як це зробити?


Вибираємо час для посадки троянд

— 28 листопада 2020 —

Практично на кожній садовій ділянці можна знайти кілька кущів троянд. В одного — це два-три екземпляри, в іншого — пару десятків, але троянда — завжди безпрограшний варіант для прикраси саду.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс