Декоративні рослини

Готуємо троянди до зими

— 30 жовтня 2018 —

Троянди – це ніжні квіти, які вимагають трепетного догляду й уваги. Від їхньої благополучної перезимівлі залежить успішний ріст і пишне цвітіння в наступному році. Незважаючи на зміну клімату, яка принесла нам більш м'які зими, ми маємо подбати про грамотне вкриття королеви квітів у холодну пору року.


Очиток: садовий сукулент

— 25 жовтня 2018 —

Як несправедливі бувають люди до рослин… Іноді навіть дають їм незаслужено презирливі назви. Ось, наприклад, очитки (Sedum) у Німеччині називають «жирними курочками».


Прикраса саду

— 10 жовтня 2018 —

Напевно, у будь-якого господаря в саду є ділянка, де нічого не росте, наприклад, пристовбурні кола. Висадіть на них примули і ви не пошкодуєте. Адже ці квіти - не тільки вісники весни, вони створюють настрій саду майже до середини літа.


Кіренгешома – прикраса осіннього саду

— 3 жовтня 2018 —

Літо, що радувало нас достатком фарб і різноманітністю форм, минуло. Відквітувала більшість багатолітників, а так хочеться продовжити задоволення від споглядання краси й відсунути настання сірих осінніх днів! Які рослини здатні порадувати нас своїм цвітінням восени?


Королева осіннього саду

— 26 вересня 2018 —

Коли минає літо, клумби раптом офарблюються всіма кольорами веселки. Це починають квітувати айстри. Гарні, різноманітні й дуже невибагливі, вони послужать відмінною прикрасою вашого саду в той час, коли більшість рослин уже давно відквітувала. Як посадити й виростити найкращі айстри?


Фрезія – посадка й догляд у відкритому ґрунті

— 19 вересня 2018 —

Фрезія (Freesia) – це приваблива рослина, яка прикрашає клумби у саду. Деякі сорти підходять тільки для домашнього вирощування, наприклад, на підвіконнях або засклених лоджіях.


Лілії: підготовка до зими й укриття на зиму

— 12 вересня 2018 —

Лілія – це квітуча рослина з неповторним яскравим ароматом і різноманіттям видів і сортів. Їхній ріст, повноцінний розвиток і пишне цвітіння залежить від правильно організованої зимівлі. Процес підготовки лілій до зимового періоду будується залежно від кліматичних умов проживання й сорту рослини. У деяких сортів є свої індивідуальні особливості, які потрібно враховувати при підготовці до холодів.


Догляд за трояндами в серпні та вересні

— 29 серпня 2018 —

Троянди - це безперечна прикраса кожної клумби у саду або біля будинку. Кінець літа - пора, коли їм потрібно приділити багато часу. Адже вони ще квітують на повну силу. При цьому на гілочках з'являється молода поросль.


Флокси: простий догляд, гарна зимостійкість, пишне цвітіння та чудовий аромат

— 22 серпня 2018 —

Гарні і незвичайні рослини - флокси, одержали широке поширення в садах і на клумбах. Ці багаторічні квіти мають відмінний вигляд на будь-якій клумбі, чудові в зелених хвойних посадках, особливо в ландшафтному дизайні в етно-стилі.


Багаторічні рослини, що квітують усе літо

— 8 серпня 2018 —

Багато хто мріє про квітники й декоративні клумби, які не будуть забирати багато часу, сил і відволікати від роботи в саду та на городі. На жаль, і однолітніх і багаторічних рослин, які б квітували з ранньої весни й до пізньої осені, у природі просто не існує, а селекціонери поки не добилися створення таких чудо-подарунків для ледачих цінителів прекрасного.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс