Декоративні рослини

Хости: посадка та догляд

— 9 вересня 2015 —

Японці вважають квітку хоста священною рослиною, а черешки листя використовують у їжу, як делікатес.


Королева осені - жоржина

— 9 вересня 2015 —

Жоржини - це красивоквітучі багатолітники, що одержали досить широке поширення. Вони здатні прикрасити будь-який осінній сад, завдяки чому користуються величезною популярністю, як у професіоналів, так і у садівників-аматорів.


Аніс: вирощування і застосування

— 19 серпня 2015 —

Аніс звичайний, або бедренець ганусовий (Pimpinella anisum), - прибулець із Малої Азії. Ця однолітня трав'яниста рослина, що має витончене листя й білі мереживні суцвіття, здавна та широко застосовується в кулінарії і медицині.


Саджаємо лілії

— 12 серпня 2015 —

Кінець серпня - початок жовтня - кращий час для посадки більшості видів лілій. Придбані цибулини мають бути здоровими, щільними, без паростків, із чистими (без плям і гнилі) дінцями та живим корінням.


Рудбекія й ехінацея - гості з Північної Америки

— 29 липня 2015 —

Давайте познайомимося з двома гостями з Північної Америки, приємними у всіх відносинах. Обидві ці рослини належать до сімейства складноцвітних. Обидві своєрідно гарні й елегантні. Обидві починають квітувати у другій половині літа. Невибагливі, без претензій, ростуть у нас із задоволенням. Їх майже не турбують хвороби та шкідники. Це рудбекія й ехінацея.


Жимолость - сорти, посадка і догляд

— 22 липня 2015 —

Своєю назвою жимолость зобов'язана німецькому вченому ботаніку Адаму Лоніцеру. У дикому вигляді зростає на всій території Північної півкулі від Східної Азії до Гімалаїв. У природі зустрічаються як дикі, так і декоративні види.


Попелиця на трояндах і способи боротьби зі шкідником

— 9 липня 2015 —

Троянди - справжня прикраса саду, як і всі рослини, піддані ушкодженню шкідниками, у тому числі попелицями.


Що посадити під деревами

— 1 липня 2015 —

У саду, де багато дерев і не така вже велика площа, хочеться мати побільше квітів, а посадити часто ніде. Давайте подумаємо: чим можна допомогти любителям квітів?


Фацелія - сидерат, медонос, прикраса саду

— 24 червня 2015 —

Рослину з настільки незвичайною назвою найчастіше можна зустріти в списку сидеральних культур. Однак настільки вузьке її застосування є несправедливим, адже це не просто «зелена маса» - це й відмінний медонос, більшу частину літа прикрашений квітами незвичайно синього кольору, і справжній «лікар» садів і городів, що вирішує проблеми оздоровлення ґрунту, і незвичайна прикраса клумб! Давайте розглянемо фацелію ближче.


Плетисті троянди - рослини для райського саду

— 17 червня 2015 —

Троянда - багаторічна рослина, із сильною кореневою системою. При посадці цю властивість кореневої системи потрібно обов'язково враховувати. Перш, ніж приступитися до посадки потрібно провести підготовчі роботи з підготовки ґрунту, рослини та місця висадження.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс