Декоративні рослини

Глід на ділянці - краса та користь

— 11 листопада 2015 —

Глід - дуже древня рослина. Вона зростала на землі ще в крейдовий період мезозойської ери, разом із платаном, лаврами, магноліями, тюльпановими деревами. Зараз у світі налічується більше 1000 видів цієї рослини...


Хризантема - королева осіннього саду

— 28 жовтня 2015 —

Культивувати хризантему почали в Китаї ще до нашої ери. Потім хризантеми були завезені в Японію, де стали національною квіткою. Рослину вирощували не тільки в декоративних цілях, але і як салат, і як ліки. А тому що історія цієї культури нараховує тисячоліття, то наші звичайні садові хризантеми являють собою численну групу гібридів тепер уже незрозумілого природного походження.


Як зберігати цибулини гладіолусів узимку

— 21 жовтня 2015 —

Схоронність бульбоцибулин і дитинок під час зберігання тісно пов'язана з режимом їхнього сушіння після викопування. Якщо в сховище потрапили недосушені бульбоцибулини, виникає небезпека їхньої поразки грибними захворюваннями під загальною назвою «гнилі».


Розмноження півоній

— 23 вересня 2015 —

Найпростіший і розповсюджений спосіб розмноження півоній - ділення куща. Кращі строки для цього - з кінця серпня до кінця вересня.


Гліцинія - королева ліан

— 23 вересня 2015 —

Чи доводилося вам бачити кучеряву рослину з незвичайно гарними запашними квітками білого, блакитного, фіолетового або пурпурного забарвлення, зібраними у великі висячі суцвіття? Це красуня гліцинія (або вістерія). З 9 видів гліциній 4 - ростуть в Азії, а 5 - в Америці.


Садимо восени, щоб любуватися красою навесні

— 16 вересня 2015 —

Без весняних квітів не обходиться, мабуть, жодна садиба. Секрет популярності цих цибулевих рослин криється в особливих декоративних властивостях. Крім того, вони досить невибагливі. Дрібноцибулеві крокуси, мускарі, проліски, галантуси (підсніжники) і крупноцибулеві тюльпани, гіацинти, нарциси та інші одними з перших радують нас, провіщаючи про настання теплих днів. 


Хости: посадка та догляд

— 9 вересня 2015 —

Японці вважають квітку хоста священною рослиною, а черешки листя використовують у їжу, як делікатес.


Королева осені - жоржина

— 9 вересня 2015 —

Жоржини - це красивоквітучі багатолітники, що одержали досить широке поширення. Вони здатні прикрасити будь-який осінній сад, завдяки чому користуються величезною популярністю, як у професіоналів, так і у садівників-аматорів.


Аніс: вирощування і застосування

— 19 серпня 2015 —

Аніс звичайний, або бедренець ганусовий (Pimpinella anisum), - прибулець із Малої Азії. Ця однолітня трав'яниста рослина, що має витончене листя й білі мереживні суцвіття, здавна та широко застосовується в кулінарії і медицині.


Саджаємо лілії

— 12 серпня 2015 —

Кінець серпня - початок жовтня - кращий час для посадки більшості видів лілій. Придбані цибулини мають бути здоровими, щільними, без паростків, із чистими (без плям і гнилі) дінцями та живим корінням.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс