Декоративні рослини

Сонячна клумба

— 27 квітня 2016 —

Продовжуємо підбирати гарні рослини для сонячних клумб.


Посадка квітів у травні

— 20 квітня 2016 —

Як тільки завершаться останні весняні заморозки, які зазвичай доводяться на кінець квітня-початок травня, садівники масово починають оформляти квітники. Саме травневі дні є найбільш сприятливими для висадження багатьох однолітників і багатолітників, тому що ґрунт ще досить вологий, але вже прогрітий. Кинуте в нього насіння моментально сходить, а розсада приживається безболісно й у короткий строк.


Сонячна клумба: вибираємо гарні рослини для дачі

— 13 квітня 2016 —

На дачі можна обійтися без деяких надмірностей, а от без яскравої, сонячної клумби, що створює позитивний настрій, дачне життя втратить свою основну ізюминку.


Клумба безперервного цвітіння

— 6 квітня 2016 —

Кожний дачник мріяв би, щоб його сад пахнув і радував прекрасним виглядом як можна більш довгий строк. Схема клумб із багатолітників безперервного цвітіння дозволить перетворити цю ідею в життя й протягом усього літа насолоджуватися красою і запахом посаджених квітів.


Нарциси: посадка та догляд у саду

— 30 березня 2016 —

Важко уявити собі весняний сад без квітучих ніжних нарцисів. Цвітіння цих сонячних, яскраво-жовтих і сліпучо-білих квітів знаменує прихід весни. Їхня добірність і тонкий чарівний аромат давно скорили серця цінителів і аматорів природної краси. Адже недарма ще в стародавності люди оспівували цю тендітну гарну квітку, вважаючи її любовним талісманом.


Примули - вісники весни

— 23 березня 2016 —

Цей первоцвіт, виявляється, здавна вважався лікарською рослиною. Німці зміцнюють нерви, заварюючи сушені квіти примули у вигляді чаю і опускаючи їх у вино. Англійці їдять молоденькі листочки примули, додаючи їх у весняні салати. Ну, а древні слов'яни, взагалі вважали примулу квіткою бадьорості та здоров'я. 


Підсніжник білосніжний: краща прикраса саду

— 17 лютого 2016 —

Ніжна і дуже тендітна квітка підсніжник радує наше око протягом зовсім недовгого часу. Квітує він усього раз на рік, починаючи з початку березня і закінчуючи початком квітня, у період, коли сніг оголює землю, пригріту першими променями сонця.


Які квіти сіяти на розсаду в лютому

— 3 лютого 2016 —

Багато дачників починають висівати розсаду квітів у лютому, чи не рано це? Абсолютно ні, досвідчені квіткарі рекомендують починати вирощування розсади квітів саме взимку.


Посадка і розмноження садової лаванди

— 23 грудня 2015 —

Назва цієї рослини походить від латинського слова lava, що означає «мити». І це вірно, адже в першу чергу її використовували для ароматичних ванн. Але останнім часом, незважаючи на свою непросту вдачу, вона стає усе більш популярною. 


Хвойні рослини в саду: як захистити взимку

— 23 грудня 2015 —

Поширена думка, що хвойним зима не страшна. Але це тільки в лісі, де хвойники ростуть зі століття в століття. А от на садових ділянках хвойним рослинам загрожує відразу кілька зимових лих. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс