Декоративні рослини

Як виростити ампельну петунію

— 30 січня 2013 —

Влітку хочеться зробити свій сад, балкон і навіть підвіконня гарним, що приносить задоволення не тільки членам родини, але й випадковим перехожим. Підходящим варіантом для прикрашення може стати ампельна або каскадна петунія. У цієї рослини довгі пагони з безліччю чарівних квіток. Спеціальні підвісні ящики або звичайні горщики можна розмістити на балконі, що надасть йому просто дивовижний вигляд.


Однолітники - через розсаду

— 23 січня 2013 —

Більшість квіткових рослин прийшли до нас з теплих країн. Щоб мати можливість побачити їх влітку у всій красі, доводиться сіяти насіння цих рослин вдома або в теплиці, коли на вулиці ще стоїть морозна погода. Багато традиційних квіткових культур з тривалим строком вегетації висівають у лютому-березні.


Життя після вигонки

— 16 січня 2013 —

Поширена думка, що після вигонки тюльпанів, нарцисів та інших квітів, а також суниці рослини потрібно викидати. Це досить марнотратно, особливо якщо сорт рідкісний і дорогий. Тим більше що такий посадковий матеріал можна відновити, висадивши навесні в ґрунт.


Багатолітники - основа квітника

— 9 січня 2013 —

Для оформлення клумб і квітників на заміських ділянках застосовуються різні види квітів - як однолітні, так і багаторічні, морозотривкі та теплолюбні. Суперечки немає, однолітники гарні своїми яскравими фарбами, але все-таки основу змішаних квітників становлять багаторічні квіти.


Чому сохне яловець

— 2 січня 2013 —

У садовому дизайні хвойні рослини - усілякі форми ялини, сосни, ялівця, ялиці, модрини - є дуже помітними «персонами», особливо якщо мова йде про прикрашення альпійських гірок. Зупинимося на ялівці, оскільки інші хвойні вирощувати значно простіше...


Найкращі ягідні рослини для птахів

— 26 грудня 2012 —

Ягідні рослини виконають у вашому саду відразу дві функції - привернуть і нагодують співочих птахів, а також прикрасять сад - навесні цвітінням, а восени та взимку яскравими ягодами і листям.


Рецепт від Гете

— 19 грудня 2012 —

Арніка? А що це таке? Ось, мабуть, звичайна реакція на назву цієї рослини. А тим часом арніка унікальна за широтою лікувальної дії.


Хризантема садова. Основні принципи вирощування

— 12 грудня 2012 —

Виростити садову хризантему за умови виконання загальних рекомендацій досить просто. Посадіть вкорінену розсаду у горщик і починайте підживлення. Сучасні сорти хризантем самі будуть рости і формуватися в акуратні компактні кущі, якщо ви забезпечите їм необхідний рівень живильних речовин.


Дельфініум: геть бактерії та віруси

— 5 грудня 2012 —

Основна причина захворювань і загибелі дельфініумів від шкідників - тривале вирощування їх на одному місці. Розсаджувати та створювати нові куртини чудових високих рослин з яскравими пірамідальними суцвіттями потрібно не рідше, ніж через 8-10 років.


Як перезимувати діжковим рослинам

— 28 листопада 2012 —

Коли стовпчик термометра починає опускатися до нульової позначки, наступає пора впритул зайнятися виставленими на літо на свіже повітря діжковими рослинами. У нашій кліматичній зоні забирати у приміщення доводиться майже всі, але там, де клімат не такий суворий, деякі рослини можна залишити зовні, добре захистивши їх від зимових холодів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс