Декоративні рослини

Галантус і сцилла, або підсніжник і пролісок

— 19 березня 2014 —

Назва Galanthus у перекладі означає «молочна квітка», «підсніжниками» представників цього роду називають за дуже раннє цвітіння. Англійці звуть його «сніжною краплею» (snowdrop), а німці - «сніжним дзвіночком».


Крокус або шафран

— 12 березня 2014 —

Крокус або інша його назва шафран - цибулева рослина, належить до сімейства касатикових (ірисових). Росте у Європі, Середній та Передній Азії. Квітучі крокуси дуже гарне видовище.


Як урятувати пророслі бульби жоржин

— 19 лютого 2014 —

Зазвичай жоржини проростають завчасно, якщо їх зберігати в кімнатних умовах.


Настав час сіяти петунію

— 12 лютого 2014 —

Петунія належить до сімейства пасльонових, які зазвичай вирощують як однолітники, з ефектними яскравими барвистими квітками. 


Чому не квітує імператорський рябчик

— 22 січня 2014 —

Дорослі рябчики досягають у висоту 1,5 м, а цибулина може набирати масу до кілограма. Квітучий рябчик - це дуже красиво, особливо в сполученні з іншими весняними цибулевими. Але щоб це цвітіння трапилося, необхідно правильно саджати й доглядати за рябчиком.


Як зробити гарну квіткову композицію на своїй дачній ділянці

— 15 січня 2014 —

Квітник на дачі в нашому розумінні - це безліч квітучих рослин, зібраних в одному місці. Однак у продажі зараз з'явилися декоративно-листяні рослини, що мають різноманітні розміри, фактуру, форму та забарвлення листя. Деякі з них зберігають своє листя не тільки в літній період, але й узимку, під снігом. Також успішно вирощуються в садах різні за забарвленням сорти карликових хвойних і грунтопокривних багатолітників. Узвичаїлися також квітучі ліани й орнаментальні трави.


Ліки на дачі: маралій корінь

— 15 січня 2014 —

Левзея сафлоровидна, або маралій корінь - це багаторічна рослина, її висота 1-1,5 м, має товсте дерев'янисте горизонтальне кореневище і жорстке довге коріння. Кореневища й коріння мають смолистий специфічний запах. Суцвіття-кошики - великі одиночні фіолетово-бузкового або рожевого кольору. Суцвіття розташовані на верхівці стебла. У цієї рослини плоди мають буруваті сім'янки 5-7 мм довжиною та 3-4 мм шириною, у них є чубчик з пір'ястих щетинок.


І ось вона нарядна... Або як посадити ялину на ділянці?

— 8 січня 2014 —

Власники своїх дачних ділянок прагнуть максимально затишно облаштувати свої володіння: клумби, кущики, навіть вдаються до послуг ландшафтних дизайнерів. А що, якщо посадити на своїй ділянці ялину і створити нехай маленький, але усе-таки ліс?!


Квітуча пишнота хеномелеса

— 8 січня 2014 —

Грецьке слово «хеномелес» перекладається як «розколоти яблуко». Цей чудовий чагарник відомий за назвою «японська айва», але насправді хеномелеси (Chaenomeles japonica) - це різноманітні сорти та гібриди красивоквітучих кущів.


Чи добре ви знайомі з «зеленою красунею»?

— 25 грудня 2013 —

Не за горами Новий рік, і це чудове свято неможливо собі уявити без «зеленої красуні», будь то ялина або сосна. Про те, як правильно вибрати чудо-деревце на ринку, поговоримо трохи пізніше, а поки хотілося б просто познайомити вас ближче з цими надзвичайними рослинами. Адже не зовсім чесно щороку запрошувати ту або іншу до себе в дім (причому навіть не на один день), забуваючи при цьому дізнатися про свою гостю якнайбільше. Зробити це в передсвятковій суєті ми дуже часто не встигаємо, потім же просто забуваємо...Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс