Декоративні рослини

Які троянди посадити в саду

— 22 червня 2019 —

Завдяки зовнішнім достоїнствам, троянди використовують у садовому дизайні особливо широко: вони застосовні у всіх садових стилях, сполучаються практично з будь-якими ландшафтними об’єктами — і природними, і архітектурними — і є рослинами-акцентами. Навіть увесь сад у цілому може бути присвячений трояндам — і це буде гарний, цікав сад, що запам’ятовується, без усяких ознак одноманітності.


Діжка з колоди для квітів у саду. Майстер-клас

— 20 червня 2019 —

Додайте оригінальності своєму саду або дворику, спорудивши своїми руками діжку для квітів з дерев’яної колоди. Зробити її нескладно, ваша саморобка природно впишеться в навколишню природу, і не буде потрібно нічого особливого: усе потрібне уже є під рукою у вашому дворі! До речі, таку діжку можна поставити й не тільки в саду, але й у будинку.


Півонія – королева квітів

— 8 червня 2019 —

Так називають її багато хто, тому що це дуже гарна, пишна квітка з тонким чарівним ароматом.


Попелиця на трояндах - як швидко позбутися?

— 27 травня 2019 —

Попелиця висмоктує сік із троянд, внаслідок чого, при відсутності догляду, уражені попелицею кущі засихають. Їх легко розпізнати. Вони виглядають пригнічено, а бутони й молоді пагони повністю покриті комахами.


Фрітілярія - кращий друг тюльпана

— 2 травня 2019 —

Фрітілярії (у народі - рябчики) належать до сімейства лілейних. Назва рослини походить від латинського слова «фрітіліс», що в перекладі означає «шахівниця». Це пов’язано з тим, що деякі види фрітілярії-рябчика мають на пелюстках плями, розташовані на них по типу шахової дошки. На сьогодні налічується більш 100 видів цієї дивовижної рослини.


Весняна підгодівля півоній для пишного цвітіння

— 2 травня 2019 —

Підгодівлі проводяться з метою зміцнити рослини й підготувати до зими. Навесні додаткове харчування потрібно півоніям для активного росту, успішного вступу у фазу бутонізації й пишного цвітіння, яке радує око. Склади підгодівель півоній навесні залежать від віку рослини.


Вирощування петунії в контейнері

— 19 квітня 2019 —

Виростити петунії на терасі або на балконі не складно. Сучасні каскадні сорти стійкі до погодних умов і рясно цвітуть. Головне – правильно посадити рослину в ящик або кашпо.


Гібіскус: тропічний гість у вашому саду

— 12 квітня 2019 —

У Бразилії гібіскус називають «серги принцеси, у Єгипту й Судані - «суданська троянда», а на Гавайях, де він є національним надбанням, - «квітка прекрасних жінок». Чи знаєте ви, що цю чудову  квітку можна вирощувати у себе в саду?


Запашні грона мускарі

— 16 березня 2019 —

Гадючий лук, Мишачий гіацинт, Мускарі. Ці назви вказують на невеликі розміри рослини. Виростає вона всього на 12-20 см. Квітки теж дуже дрібні - білого, блакитного й синього кольорів. Групові посадки мускарі - це неповторне видовище. Щільні суцвіття схожі на грона дрібних яскравих ягід на тоненьких стеблинках. Квітки - як крихітні дзвіночки. Вони запашні, тому й назва рослини відбулася від слова «мускус».


Розсада петунії з насіння - це просто

— 25 лютого 2019 —

Вже в середині весни на ринках і в садових центрах починається продаж квітучої розсади петунії. Вибір сортів, як правило, невеликий, тому пошуки якого-небудь наверненого гібрида звичайно закінчуються розчаруванням. Щоб цього не відбулося, вам потрібно навчитися самостійно вирощувати розсаду петунії в домашніх умовах. Насправді, це просто, як двічі два. Прагнете навчитися? Тоді вперед!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс