Декоративні рослини

Бадан - екзотичний багатолітник: особливості вирощування в саду

— 13 грудня 2019 —

Садові багатолітники складають дуже різноманітну групу декоративних рослин. У цім багатстві варто звернути увагу на бадан. Це трохи екзотична багаторічна рослина гарно виглядає в саду, у кам’янистих садах, у компанії листяних чагарників. Вишуканий, невимогливий бадан, що вибачає помилки садівника, неодмінно зачарує своєю грацією.


Вигонка тюльпанів у домашніх умовах

— 30 листопада 2019 —

Коли за вікнами мороз і йде сніг, вид розквітаючих весняних квітів приносить особливу радість. От чому вигонка тюльпанів у домашніх умовах, як і інших цибулинних культур, викликає великий інтерес у квіткарів.


Маловідомі квіти, за якими легко доглядати

— 22 листопада 2019 —

Кожному власникові заміського будинку або дачі завжди хочеться, щоб його двір був гарним і доглянутим. Особливою родзинкою при оздобленні території завжди виступають квітучі рослини. Але як бути, якщо краси хочеться, а часу на неї обмаль.


П’ять важливих порад хазяїнам хвойників

— 21 листопада 2019 —

У листопаді настав час подбати про хвойних мешканців саду, щоб вони не постраждали від морозів і інших зимових неприємностей.


Хризантема мультифлора: Правильне вирощування та догляд

— 21 листопада 2019 —

Ідеальна куляста форма, буйство фарб і форм - ось чим приваблива садова осіння новинка для приватного ландшафту.


Коли викопувати жоржини восени

— 3 жовтня 2019 —

Щоб жоржини не загинули, слід знати, коли їх викопувати в осінній період. У відкритому ґрунті ці рослини гинуть від мінусової температури. Якщо забрати їх від холоду, то вони ще не раз порадують квіткарів гарними яскравими бутонами.


Роботи в квітнику

— 13 вересня 2019 —

Ось і осінь прийшла. У декоративному саду і квітнику настав час збирати насіння квітково-декоративних культур.


Вибираємо й саджаємо хосту

— 13 вересня 2019 —

Хоста (вона ж функія) – популярний багатолітник, ви-ростити який може навіть новачок. Але для цього необхідно знати деякі правила догляду за цією рослиною.


Айстри: світло осінніх зірок

— 28 серпня 2019 —

Осінній сад гарний якоюсь особливою, доброю й сумною красою. Гіркуватий запах листя, що в’яне, переплітається з ароматом свіжості, пожухлі стебла літніх рослин відтіняють буйні фарби пізніх квітів. І неможливо собі представити цю картину без різнобарвних айстр, що розпускаються яскравими «зірками» серед осінньої безмовності. Ці прості й милі квіти, здається, не приховують у собі ніякої загадки. Однак познайомившись із їхньою історією, можливо, ви зможете інакше глянути на ці невигадливі рослини, що так звично прикрашають осінній сад.


Секрети пишного цвітіння гладіолусів

— 28 серпня 2019 —

Для того щоб гладіолуси пишно цвіли, важливо за ними добре доглядати не тільки у вегетаційний період, але й вчасно викопувати цибулини, правильно їх обробляти й зберігати. Догляд за гладіолусами включає наступні процедури:Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс