Декоративні рослини

Як виростити деревоподібну півонію

— 30 травня 2017 —

Деревоподібна півонія – не занадто примхлива рослина, до того ж у результаті величезної селекційної роботи в продажі постійно з'являються усе більш невибагливі сорти. При правильній посадці й догляді кущі деревоподібної півонії будуть радувати вас протягом багатьох років, однак деякі тонкощі агротехніки все-таки потрібно знати.


Як розпізнати пагін шипшини в троянді

— 18 травня 2017 —

Купуючи будь-який саджанець троянди на ринку або в розпліднику, знайте, що всі вони щеплені на шипшину. Це значить, що настане момент, коли з-під землі з'явиться «хазяїн кореню троянди» - шипшина.


Красуня вербена - невибаглива рослина для саду

— 16 травня 2017 —

Вербена – дуже невибагливий трав'янистий багатолітник. Його зворушливі силуети гордо красуються на клумбах навіть починаючих садівників.


Конвалії: як стримувати їхнє розростання

— 3 травня 2017 —

Конвалії є багаторічними рослинами, які починають цвітіння наприкінці весни. Вони мають гарні білі або злегка рожеві квітки з дуже приємним і насиченим ароматом. 


Газон можна і саджати

— 26 квітня 2017 —

Квітень місяць - настав час саджати газони. Саме саджати, а не сіяти. Тому що мова йтиме про мітлицю пагоноутворюючу (пагононосну), що одержала останнім часом велику популярність.


Вибираємо папороті для квітників і рабаток

— 19 квітня 2017 —

Папороті для багатьох залишаються рослинами, які в ландшафтному дизайні можна використовувати тільки в композиціях природнього стилю або там, де потрібно заповнити ґрунт під покровом великих дерев. 


Пересадження півоній навесні, улітку та восени. Вибираємо сезон

— 29 березня 2017 —

Будь-який садівник знає, що півонії – квіти невибагливі й можуть рости без пересадження до 10 років. Однак згодом кущі розростаються, вимагають омолодження, а іноді їх необхідно розмножити або з якихось причин перенести в інший куточок саду.


Нескладні способи розмноження клематисів

— 22 березня 2017 —

Існують два способи вегетативного розмноження клематисів: у першому випадку нова рослина вкорінюється до моменту її відділення від старого куща (ділення куща, підгортання пагонів, відводки), у другому - коріння у пагона або його частини розвивається після відділення від материнської рослини (живцювання, щеплення). 


Новорічна ялинка у вашому саду

— 21 березня 2017 —

Новий рік - чудове свято, із приходом якого забуваються всі турботи. Свято, що приносить подарунки, і яке ніколи не обходиться без ялинки.


Час сіяти літники

— 15 березня 2017 —

Підходить час висівати насіння літників, тобто тих рослин, які у вас будуть квітувати вже цього літа: айстр, левкоїв, петуній, красоль, чорнобривців і багатьох інших.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс