Декоративні рослини

Посадка у відкритий ґрунт бадану й правила догляду за рослиною

— 24 липня 2020 —

На весняних клумбах не можна не помітити великі розетки соковитого зеленого листя, з яскравими рожевими суцвіттями на щільних прямостоячих квітконосах. Це бадан, посадка й догляд у відкритому ґрунті за яким не доправлять турбот навіть квіткареві-новачкові. Проте сад завдяки невибагливій і помітній рослині по-справжньому стане кращім.


Еустома - вирощування королеви букетів у відкритому ґрунті й у горщиках

— 22 липня 2020 —

Ірландська троянда, елегантна й вишукана еустома дуже популярна й улюблена квіткарями. Цю рослину вирощують насамперед на зрізання. Прекрасні квітки, що нагадують ніжні шовкові напіврозкриті троянди, довго стоять у букетах. Широка палітра забарвлення, ніжність квітки при дивній стійкості завжди дивують. Як і складність вирощування рослини, що вимагає до себе особливого підходу.


Сонячна квітка - ромашка

— 3 липня 2020 —

Великі садові ромашки, які вже розцвіли, приблизно через кілька тижнів потребуватимуть пасинкування.


На клумбі відцвіли іриси – що робити з листям і корінням

— 26 червня 2020 —

Іриси – прикраса багатьох клумб. Вони виглядають скромно і шикарно одночасно. Завзяті квітникарі віддають перевагу саме цим квітам, так як вони досить прості в догляді і дуже красиві. Після того як іриси відцвіли, що робити квітникарям?


Красуня в тіні: все що варто знати про хосту

— 14 червня 2020 —

Коли фахівці говорять про ландшафтний дизайн, то неодмінно згадують красуню хосту або функію – рослину, яка здатна надати кожному саду азійського шарму та загадковості.


Клематіси молоко люблять

— 5 червня 2020 —

Щоб змусити ці ліани рясно й довго цвісти, досвідчені квіткарі використовують прості хитрості!


Калістегія - красива рослина для балкону й саду

— 5 червня 2020 —

З приходом тепла, ми поспішаємо прикрасити свої балкони, лоджії та присадибні ділянки. Якщо вам подобаються в’юнкі рослини, то варто визначити, які з них краще посадити.


Левізія - мініатюрна прикраса саду

— 28 травня 2020 —

Левізія (Lewisia) — мініатюрна багаторічна рослина із сімейства Монтієвих. У природі цей невисокий сукулент живе лише на північно-американському континенті, прикрашаючи своїм видом високогірні кам’янисті схили. Рід нараховує близько 20 видів, є багато природних і культурних гібридів.


Чим і як правильно підгодовувати іриси

— 2 травня 2020 —

Іриси можна назвати квітами, які зустрічаються всюди. Однак це не означає, що вони абсолютно не вимогливі до складу ґрунту. Більше того, кожному садівникові відомо, що підгодівлі необхідні їм для пишного цвітіння. Які ж добрива особливо люблять ці рослини і як їх правильно використовувати.


Як правильно посадити лілії: на яку глибину, і за якою схемою

— 25 квітня 2020 —

Для таких ніжних і витончених квітів, як лілії, посадка й догляд мають велике значення. Особливо це стосується найкрасивіших екзотичних різновидів. Потрібно не тільки визначити правильні строки посадки, але й вибрати вдале місце під клумби з ліліями, висадити їх по одній зі схем, дотримуючи між рослинами потрібну відстань і оптимальну глибину відповідно до особливостей виду лілії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс