Декоративні рослини

Вирощуємо розсаду петунії: тонкощі технології

— 17 січня 2018 —

Уже в середині весни на ринках і в садових магазинах починається продаж квітучої розсади петунії. Вибір сортів, як правило, невеликий, тому пошуки якого-небудь особливого сорту або гібрида звичайно закінчуються розчаруванням. Щоб цього не відбулося, вам потрібно навчитися самостійно вирощувати розсаду петунії в домашніх умовах. Тим більше, що це не так і складно.


Гарний зимовий пейзаж у саду: підбираємо рослини

— 10 січня 2018 —

Здається, що життя в саду взимку завмирає і затаюється. Зелень рослин відмирає, обпадає листя з дерев, а комахи ховаються і впадають у зимову сплячку. Однак у застиглому взимку саду є, безумовно, своє зачарування, не схоже ні на яке інше. Якщо ви проводите зиму на дачі або в заміському будинку, то варто замислитися про створення саду, який є гарним і притягальним у будь-який час року, у тому числі й узимку.


Декоративні ялинки на присадибній ділянці

— 20 грудня 2017 —

Декоративні ялинки в ландшафті присадибної ділянки й дачі в останні роки стають усе більш популярними. Такі дерева прекрасно вписуються в ландшафтний дизайн різних за площею ділянок, а величезна кількість їх видів і сортів дозволить вибрати найбільш підходящий варіант для вашого саду.


Розмноження туї з насіння - це просто

— 29 листопада 2017 —

Найпростіша і зручна технологія розмноження туї – посів насінням під зиму в ґрунт. Сіянці виходять міцні, відмінно розвиваються. Ви можете одержати будь-яку кількість саджанців у досить короткий термін.


Очитки: королі посушливих умов

— 15 листопада 2017 —

Це рослини особливого вигляду. Відмітні риси - м'ясисті листя і стебла. До речі, завдяки характерному для очитків зовнішньому вигляду, ботаніки віднесли їх до сімейства, що носить назву «товстянкові». Очитки можуть рости в посушливих умовах. Так що піщані ґрунти, кам'янисті осипи та інші сухі ділянки - цілком для очитків.


Як перезимувати діжковим рослинам

— 8 листопада 2017 —

Коли стовпчик термометра починає опускатися до нульової позначки, наступає пора впритул зайнятися виставленими на літо на свіже повітря діжковими рослинами. У нашій кліматичній зоні забирати в приміщення доводиться майже всі, але там, де клімат не такий суворий, деякі з рослин можна залишити зовні, добре захистивши їх від зимових холодів.


Грамотне вкриття троянд - застава успішної зимівлі

— 1 листопада 2017 —

Троянди – це ніжні квіти, вони вимагають трепетного догляду й уваги. Від їхньої благополучної перезимівлі залежить успішний ріст і пишне цвітіння в наступному році. Незважаючи на зміну клімату, яка принесла нам більш м'які зими, ми повинні подбати про грамотне вкриття королеви квітів у холодну пору року. 


Сентябринка – зірка осіннього саду

— 4 жовтня 2017 —

Айстра віргинська своє ласкаве ім'я сентябринки заслужила завдяки своїй надзвичайній здатності рясно квітувати з вересня аж до першого заморозку. Якщо ви не проти прикрасити свою ділянку пишними багаторічними кущами сентябринок білого, лілового, блакитного, волошкового, рожевого й фіолетового кольору, але поки не знаєте, із чого почати, ця стаття для вас.


Лимонник китайський: гарна та корисна ліана в саду

— 27 вересня 2017 —

Лимонник китайський (лат. Schisandra chinensis) є видом роду Лимонник сімейства Лимонникові, що зустрічається в дикій природі на узліссях і прогалинах хвойно-листяних і листяних лісів, у вузьких долинах струмків і гірських річок, на старих гарах і вирубках Кореї, Японії, Китаю та Далекого Сходу. 


Вересень - початок підготовки троянд до зими

— 13 вересня 2017 —

Восени роботи в плодовому городництві поступово скорочуються. Більшість уваги дачників-садівників у цей час орієнтовані на підготовку декоративних багатолітників до зими. І особливої уваги у вересні-листопаді вимагає красуня троянда.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс