Декоративні рослини

Тонкощі догляду за деревом щастя

— 19 липня 2017 —

Вічнозелена красуня юка садова родом із тропіків. Невисоке дрібногіллясте дерево або чагарник належить до сімейства агавових. Юку ще йменують «деревом щастя», адже помічено, що цей теплолюбний екзот приносить своїм власникам удачу.


Дике царство люпину

— 12 липня 2017 —

Люпин багаторічний є невибагливою рослиною, видів цієї рослини налічується близько 200. Найчастіше в якості багаторічної рослини вирощують люпин деревоподібний або багатолистий.


Флокси – бажані гості для будь-якого квітника

— 5 липня 2017 —

Навіть якби всі інші квіти раптом зникли, а залишилися лише флокси, і тоді наші квітники були б прикрашені яскравими фарбами з весни до пізньої осені. Простий догляд, гарна зимостійкість, пишне цвітіння й чудесний аромат - флокси гарні з усіх боків!


Лілія – королівська прикраса саду

— 27 червня 2017 —

Лілії – це квіти, які в основному вирощують із цибулин, хоча існує й спосіб вирощування з насіння. У цьому випадку рослини менше хворіють, здобувають стійкість до вірусів і шкідників. Але більшості квіткарів цей спосіб здасться занадто трудомістким, оскільки вимагає не тільки терпіння, але й часу. Від висівання насіння до цвітіння може пройти 5-6 років.


Ефектна клумба зі старої машини

— 21 червня 2017 —

Якщо ви є власником дідового старого непотрібного автомобіля, і до того ж у вас є власна дача, де знайдеться кілька вільних квадратних метрів у саду, пропонуємо зробити досить оригінальну й ефектну клумбу! Гарантуємо, що така клумба з машини стане місцевою визначною пам'яткою і предметом обговорення сусідів!


Вічнозелена туя: правила догляду

— 14 червня 2017 —

Туя – рослина із численними декоративними якостями, яку використовують для прикраси алей і парків. Батьківщиною цього вічнозеленого представника із сімейства Кипарисових є країни Східної Азії та Північної Америки. Правила догляду за туєю прості, тому багато квіткарів вирощують її на своїх ділянках.


Як виростити деревоподібну півонію

— 30 травня 2017 —

Деревоподібна півонія – не занадто примхлива рослина, до того ж у результаті величезної селекційної роботи в продажі постійно з'являються усе більш невибагливі сорти. При правильній посадці й догляді кущі деревоподібної півонії будуть радувати вас протягом багатьох років, однак деякі тонкощі агротехніки все-таки потрібно знати.


Як розпізнати пагін шипшини в троянді

— 18 травня 2017 —

Купуючи будь-який саджанець троянди на ринку або в розпліднику, знайте, що всі вони щеплені на шипшину. Це значить, що настане момент, коли з-під землі з'явиться «хазяїн кореню троянди» - шипшина.


Красуня вербена - невибаглива рослина для саду

— 16 травня 2017 —

Вербена – дуже невибагливий трав'янистий багатолітник. Його зворушливі силуети гордо красуються на клумбах навіть починаючих садівників.


Конвалії: як стримувати їхнє розростання

— 3 травня 2017 —

Конвалії є багаторічними рослинами, які починають цвітіння наприкінці весни. Вони мають гарні білі або злегка рожеві квітки з дуже приємним і насиченим ароматом. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс