Декоративні рослини

Стратифікація насіння однолітніх і багатолітніх рослин

— 21 листопада 2012 —

У холодному кліматі, як наш, більшість квітів, особливо багаторічних, сходять лише тоді, коли їхнє насіння перезимувало під снігом. Що робити, якщо немає можливості забезпечити їм таку зимівлю. Допоможе імітувати посів під зиму стратифікація насіння однолітніх і багатолітніх рослин.


Бульбові бегонії

— 14 листопада 2012 —

Розкішні квітки бульбових бегоній, дуже схожі на троянди і камелії, прикрашають наші сади з червня до вересня, а захищені від заморозків балкони ще довше - з кінця весни до пізньої осені.


Пізня посадка однолітників

— 7 листопада 2012 —

Найочевидніший плюс посадки квітів під зиму - це загартування рослин. Насіння, посіяне восени, дасть якісні сходи, які будуть відрізнятися гарним зростанням, стійкістю до хвороб і погодних умов.


Як зберегти жоржини

— 31 жовтня 2012 —

Ці чудові квіти заслуговують на увагу. Їх чудові високі та великі суцвіття мають прекрасний вигляд як у групових, так і в одиночних посадках, закриваючи не зовсім привабливі куточки.


Оселіть у саду зеленчук

— 24 жовтня 2012 —

Напевно багато кому ця рослина припаде до душі. На вигляд зеленчук простуватий, але при цьому здатний буквально перетворити ваш сад, зробивши його більш акуратним і доглянутим.


Що посадити біля пня

— 24 жовтня 2012 —

Рано або пізно будь-який власник садової ділянки зіштовхується з необхідністю спиляти частину дерев. Іноді це відбувається вже на стадії освоєння ділянки.


Хризантема - королева осені

— 10 жовтня 2012 —

Щоб не було сумно холодними сірими днями, осінь подарувала нам променисту, сонячну і дуже стійку квітку. Ранні хризантеми зацвітають тільки в серпні, найпізніші - під Новий рік. Витончені, ніжні на вигляд, вони переносять морози до -7°С і перший пухнатий сніжок: розмерзшись, здаються ще свіжішими.


Айстра багаторічна

— 3 жовтня 2012 —

Cентябринки належать до сімейства айстрових, тобто є найближчими родичами відомої всім однолітньої айстри китайської, або каллістефус. Багаторічні айстри називають також справжніми  або істинними.


Осінь: пора яскравих фарб

— 12 вересня 2012 —

Осінь - одна з найбільш яскравих і одночасно сумних пір року. Напередодні сльотавих жовтня-листопада та холодної зими особливо цінними є останні в сезоні яскраві фарби.


Як пофарбувати троянди

— 29 серпня 2012 —

Яскраві квіти з відтінками синього, зеленого, жовтогарячого, рожевого і жовтого - це троянди кольору веселки! Незвичайне забарвлення пелюстків троянд приводить у захват. Таке офарблення для троянд розробив Пітер Ван де Веркен, якому належить квіткова компанія на півдні Голландії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс