Декоративні рослини

Почвопокривні троянди: особливості посадки й догляду

— 13 червня 2021 —

Почвопокривні троянди являють собою розкидисті невисокі кущики, що утворюють густий щільний килим. Деякі сорти мають горизонтальні гілки, що простягнуться на кілька метрів, у висоту піднімаються не більше ніж на 50 см. Інші ж є кущами, що сягають до 1,5 м висоти з дуже довгими, гнучкими, густими гілками, що спадають до низу. Такі сорти можуть належати також до кущових або витких троянд.


Садова гортензія: Поради по вирощуванню

— 5 червня 2021 —

Багато власників присадибних ділянок, хотіли б бачити його красивим не докладаючи при цьому великих зусиль. Для цього вони купують прості у догляді декоративні рослини. Традиційно на наших ділянках вирощують гортензію - її різні види і сорти. Але чи є вона невибагливою і простою у догляді?


Відцвіли тюльпани, що з ними робити далі

— 27 травня 2021 —

Тюльпани - головна прикраса весняного саду, одна з улюблених квіток усіх дачників. Вони славляться красою й різноманітністю відтінків і радують нас такими бажаними першими яскравими квітами. Килим квітучих бутонів на ділянці притягує погляди й розчулює, але до кінця весни пелюстки обпадають. Часто квіткарі задаються питанням про те, що робити, коли відцвіли тюльпани і як доглядати за цибулинами правильно, щоб рослини залишалися здоровими й сильними довгі роки.


Їстівні квітки, які можна виростити на своїй ділянці: вони додадуть неповторного смаку будь-якій страві

— 23 травня 2021 —

Чи доводилося вам під час приготування різних страв використовувати квіти? Ні! Тоді знайте, що ще тисячу років тому китайці, греки й римляни в кулінарії використовували різні квіти. Ними вони не просто прикрашали страви, які подавалися на стіл, квіти надавали тій або іншій страві незрівнянний смак і аромат.


Чому замерзла троянда й що робити

— 7 травня 2021 —

Троянди замерзли! Якщо це трапилося у вашому саду, то дана стаття допоможе розібратися, чому це сталося. Як довідатися, а чи замерзла вона взагалі? Чи можна якось її врятувати та що зробити, щоб такого більше не трапилося в майбутньому?


Мускарі – блакитне диво

— 30 квітня 2021 —

Мускарі (Muscari), що заповнюють весняні сади, захоплюють нас витонченими суцвіттями найрізноманітніших синіх тонів. Створюється таке враження, що квітки цих рослин відображають свіжу блакить весняного неба. Незважаючи на ніжний образ і невеликий розмір цих крихіток, їх не можна недооцінювати: вони дуже швидко розмножуються і утворюють розкішні квіткові килими.


10 фактів про тюльпани й 5 секретів про підживлення

— 16 квітня 2021 —

Уже показалися на клумбах перші тюльпани, нарциси, гіацинти й інші цибулинні. Вони, одними з перших будуть радувати нас своїми зеленими листиками й фарбами квітів. Принцип догляду за всіма цибулинними, приблизно однаковий, але в статті піде мова про тюльпани.


Обрізка й обробка троянд навесні

— 16 квітня 2021 —

Прекрасні троянди, вимагають догляду протягом усього року. Але саме навесні на них потрібно звернути пильну увагу. Якщо ви прагнете, щоб ваші трояндові кущі радували довгий час, рясно цвіли й активно росли, навесні займіться грамотним доглядом. Втім, обробка троянд навесні – це нескладно. Давайте довідаємося, чим же мають зайнятися садівники.


Підготовка цибулин гладіолусів до посадки: покрокова інструкція

— 3 квітня 2021 —

Отже, ви тільки збираєтеся або вже придбали цибулини гладіолусів у садовому магазині й уперше плануєте їх посадити цього року. Або вже маєте досвід їх вирощування (торік викопали й прибрали на зимове зберігання), і вас цікавить процедура підготовки цибулин до їхньої весняної посадки в ґрунт.


Оригінальний квітник зі старих цебер своїми руками

— 27 березня 2021 —

Такий незвичайний квітник  можна спорудити своїми руками. І конструкція ця буде багаторівнева, у сільському стилі. А головне, стійка. Ну, а старе цебро, та й не одне, швидше за все знайдеться на будь-якій дачній або присадибній ділянці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс