Декоративні рослини

Розумна економія площі на дачній ділянці або як сад перетворити в город

— 18 квітня 2020 —

У дбайливих дачників звичайно кожний метр родючої землі на рахунку. На декількох сотках хочеться посадити й кущик смородини, і деревце, і картопельку, та й грядка-друга помідорчиків зайвою не буде. У світлі цього власникам невеликих ділянок, як нікому іншому, доводиться планувати посадки. Якщо ви знайомі з такою проблемою, можливо вам допоможуть наступні рекомендації.


Найкраща прикраса саду

— 27 березня 2020 —

Примули - не тільки вісники весни, вони створюють настрій саду майже до середини літа. А деякі, цвітучи повторно, невеликими яскравими мазками урізноманітнюють його і осінньою порою.


Примула (первоцвіт): догляд, види, розмноження

— 7 березня 2020 —

Наприкінці зими на вітринах квіткових магазинів з’являються квітучі примули. Квіти різноманітного забарвлення в середині зелених листочків чарують своєю весняною свіжістю. Для власників цих красунь короткі рекомендації щодо їхнього догляду.


Секрети вирощування тюльпанів

— 28 лютого 2020 —

Немає такого саду, де б не цвіли тюльпани, й уже в березні-квітні їх гострі проростки простромлюють сніг, що тане, - починають відростати листи. А через 20-30 днів тюльпани розцвітають і їх розкішним цвітінням ми можемо милуватися до 35 днів.


Дамська квітка камелія: посадка й догляд

— 28 лютого 2020 —

Рід Camelia нараховує близько 80-ти видів. Однією з гідних його представниць є чайний кущ, або камелія китайська (Camelia sinensis).


Діцентра або сумна прикраса вашого саду

— 13 лютого 2020 —

На квіти, як і на інші оточуючі людей і використовувані ними предмети, існує своя мода. Тому на садові ділянки часто вертаються рослини, вирощування яких колись було зменшено. До таких рослин належить й діцентра, інакше диклітра, з якою пов’язано багато гарних вірувань і легенд.


Первістки весни у вашому саду

— 8 лютого 2020 —

Примітьте в саду місце, де раніше всього сходить сніг, і ви можете створити тут яскраві весняні композиції. Усі первоцвіти добре переносять холод, і навіть після повернення короткочасних морозів бутони відтають і продовжують цвісти


Пампасна трава кортадерія

— 1 лютого 2020 —

За вікном зима, але справжній садівник уже замислюється про те, що посадити навесні у своєму саду і як його прикрасити. Пропонуємо рішення, яке зробить ваш сад по-справжньому гарним і оригінальним. Сама гарна новина полягає в тому, що ця рослина буде прикрасою саду як у літній, так і в зимовий період.


Самшит: посадка й вирощування

— 10 січня 2020 —

У зв’язку з тим, що самшит легко переносить пересадження в будь-якому виді, в Україні саджанці самшиту можна висаджувати весь сезон - з березня по листопад. Дорослі рослини (3-8 років) упевнено пересаджують із грудкою землі цілий рік, крім трьох зимових місяців. При правильному догляді, регулярних поливах і мульчуванні вони не припиняють свого росту.


Посадка блакитної ялини

— 27 грудня 2019 —

Якщо ви вирішили прикрасити свою дачну ділянку або заміський будинок блакитними ялинами, робити це потрібно за всіма правилами й дуже уважно. Вирощувати ялину на будь-якому ґрунті, який попався під руку, не можна. Приміром, не слід вирощувати ялину в місці, де до недавно росли кукурудза, картопля, томати, і інші овочеві культури. Ґрунт після цих культур часто буває заражений й може спровокувати зараження саджанця ялини грибком роду фузаріумів. Існують і певні правила посадки цієї хвойної рослини.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс