Декоративні рослини

Вирощування петунії в контейнері

— 19 квітня 2019 —

Виростити петунії на терасі або на балконі не складно. Сучасні каскадні сорти стійкі до погодних умов і рясно цвітуть. Головне – правильно посадити рослину в ящик або кашпо.


Гібіскус: тропічний гість у вашому саду

— 12 квітня 2019 —

У Бразилії гібіскус називають «серги принцеси, у Єгипту й Судані - «суданська троянда», а на Гавайях, де він є національним надбанням, - «квітка прекрасних жінок». Чи знаєте ви, що цю чудову  квітку можна вирощувати у себе в саду?


Запашні грона мускарі

— 16 березня 2019 —

Гадючий лук, Мишачий гіацинт, Мускарі. Ці назви вказують на невеликі розміри рослини. Виростає вона всього на 12-20 см. Квітки теж дуже дрібні - білого, блакитного й синього кольорів. Групові посадки мускарі - це неповторне видовище. Щільні суцвіття схожі на грона дрібних яскравих ягід на тоненьких стеблинках. Квітки - як крихітні дзвіночки. Вони запашні, тому й назва рослини відбулася від слова «мускус».


Розсада петунії з насіння - це просто

— 25 лютого 2019 —

Вже в середині весни на ринках і в садових центрах починається продаж квітучої розсади петунії. Вибір сортів, як правило, невеликий, тому пошуки якого-небудь наверненого гібрида звичайно закінчуються розчаруванням. Щоб цього не відбулося, вам потрібно навчитися самостійно вирощувати розсаду петунії в домашніх умовах. Насправді, це просто, як двічі два. Прагнете навчитися? Тоді вперед!


Однолітні квіти, які будуть радувати своїм цвітінням усе літо

— 27 січня 2019 —

Багато любителів квітів намагаються максимально наповнити свій сад або квітник багаторічними рослинами. Але ж на певному етапі вони закінчують своє цвітіння й тоді можна скористатися унікальною особливістю квітів однолітників. 


Посіємо в січні, щоб милуватися в травні

— 18 січня 2019 —

Зима в розпалі, а дачникам настав час брати в руки садовий реманент і прийматися за справу! Досвідчені квіткарі вже починають посівну кампанію. Зараз ми вибираємо ті квіткові культури, у яких строк від посіву до початку цвітіння становить 130-180 днів. 


Нестаріючий агератум

— 14 січня 2019 —

Агератум (Ageratum), у перекладі з латинської мови «нестаріючий», – невибаглива теплолюбна квітуча трав’яниста рослина із сімейства Айстрових, що нараховує близько 60 різних видів і різновидів. Культура одержала широке поширення в Східній Індії й Північній Америці.


Гаультерія: посадка й догляд у відкритому ґрунті

— 15 грудня 2018 —

Гаультерія (Gaultheria) — вічнозелений багаторічний чагарник із сімейства Вересових. Рослина виростає переважно на території Північної й Південної Америки, Австралії, Новій Зеландії, а також зустрічається в країнах Азії. Походження назви пов’язане з іменем родоначальника вчених, що займалися вивченням канадської флори, — француза Жана-Франсуа Готьє. Квітку назвали на честь цього відомого ботаніка. Деякі культурні види рослини розводять в якості декоративної прикраси на садових ділянках в різних країнах.


Левиний зів

— 7 грудня 2018 —

Антиррінум (Antirrhinum), або левиний зів – невибаглива квітуча трав’яниста рослина, що не вимагає багато часу й сил на догляд і утримування і характерним тривалим періодом цвітіння, який триває з початку червня й до середини жовтня. Квітка привносить помітне пожвавлення на будь-яку клумби або квітник, він популярний серед квіткарів-аматорів і серед справжніх професіоналів ландшафтного дизайну.


Багаторічний дельфіній: особливості вирощування

— 30 листопада 2018 —

Дельфіній (Delphinium) являє собою прекрасну рослину, яка має безліч сортів і відтінків. Крім краси, ця культура не вимагає складного догляду й пересадження. Усе це робить рослину привабливою для багатьох садівників, що бажають прикрасити свої ділянки й клумби яскравими квітами.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс