Декоративні рослини

Приділіть увагу квітам

— 3 червня 2015 —

Ось ми й дочекалися тепла. Адже весна нас теплом цього року не балувала. Але квіткове життя вже кипить. У цьому є й наша заслуга, адже ми з любов'ю висаджуємо та доглядаємо за ними. А щоб квіти нас і далі радували, самий час зробити «ревізію» на присадибній або дачній ділянці.


Декоративні маки в саду

— 27 травня 2015 —

Мак багаторічний - гарна рослина з вишуканими квітками. Не дивлячись на нетривале цвітіння, рослина все-таки користується популярністю у деяких квіткарів. Але не всі вирішуються вирощувати квітку на своїх ділянках з усім нам відомих причин.


Чарівниця м'ята

— 20 травня 2015 —

Є гарна легенда про походження м'яти. Мінфа - прекрасна німфа, покровителька джерел і річечок, була вражена доблестю лютого і суворого бога смерті Аїда. Мінфа задивилася на золочений візок, у якому бог здійнявся на Олімп, покинувши обитель мертвих, щоб залікувати рани, отримані в сутичці із зухвалим Гераклом.
Полюбилася вона й жорстокому богу, але ревнива Персефона розтерзала суперницю. Розгнівана дружина Аїда на кару за неповагу і зухвалість розтоптала нещасну, а потім перетворила останки загиблої німфи на садову м'яту.
Місця, де жила німфа, пахли. Повітря, напоєне казковим ароматом, обдаровувало втомлених подорожан новими силами, проясняло обважнілі від похмілля голови, старим повертало юність, зціляло хворих.


Коли пересаджувати та ділити іриси

— 13 травня 2015 —

Кращий час - через 2 тижні після закінчення цвітіння.


Деревоподібна півонія з насіння

— 13 травня 2015 —

Підкажіть, як правильно розмножувати деревоподібні півонії насінням?


Розмноження дельфініума

— 6 травня 2015 —

Дельфініум справедливо зараховують до найефектніших садових рослин зі свічовидними суцвіттями. Аристократичні й чудово ажурні, величезні вертикальні свічі дельфініума створюють святкові й виразні акценти, заворожують як велетенськими розмірами, так і красою окремих квіток із забавними шпорцями. 


Юка садова – краса, користь і везіння в одній рослині

— 29 квітня 2015 —

Американська гостя із сімейства Агавових стане прикрасою будь-якої земельної ділянки. Щоб юка почувала себе прекрасно, турботливим господарям потрібно дізнатися про правильний догляд за нею.


Декоративний соняшник - сонце на клумбах

— 22 квітня 2015 —

Яскраві та неймовірно сонячні квіти декоративного соняшника відрізняється від знайомої нам сільськогосподарської культури не тільки розміром, але й призначенням, головна мета якого - створити в саду неповторний колорит стилю кантрі. 


Щоб очі радувало

— 8 квітня 2015 —

Кожний з нас мріє перетворити присадибну або дачну ділянку на райський куточок, де кожний кущик і квітка радували б очі. Однак створити подібну красу можна тільки своїми руками.


Братки: кілька порад щодо вирощування

— 1 квітня 2015 —

Мабуть, усі чудово знають цю рослину. А хто не чув назву, точно бачив на городі в бабусі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс