Декоративні рослини

Зимове зберігання бульбоцибулевих - робимо правильно!

— 9 листопада 2016 —

Як би ви не любили бегонії та жоржини, фрезії та гладіолуси, не купуйте їхні бульби й цибулини в неймовірній кількості. Не забувайте про те, що до наступного сезону їх потрібно буде ще зберегти.


Ліани для саду: види й рекомендації з догляду

— 19 жовтня 2016 —

Квітучі багаторічні ліани є прикрасою будь-якої садової ділянки. Ці найефектніші кучеряві рослини висаджують по периметру альтанок, терас і літніх кухонь, тим самим озеленюючи і прикрашаючи будівлі. Мало того, ліани-багатолітники часто вирощують біля ялин і сосон з прямими стовбурами - обвиваючи їх, ці рослини надають деревам зовсім новий, незвичайний вигляд.


Осіння посадка квітів

— 28 вересня 2016 —

Настання осені не означає, що в саду для вас більше немає роботи - життя рослин хоч і закінчує свій розвиток у цьому сезоні, але аж ніяк не завмирає. Крім догляду за квітами, які усе ще прикрашають сад, для садівників наступає час підготовки ділянки до наступного вегетаційного періоду і здійснення підзимової посадки квітів, які будуть квітувати вже в наступному році.


Живцювання троянди в картоплі

— 21 вересня 2016 —

Багато квіткарів намагалися виростити троянди з живців, але далеко не всі досягли в цьому успіху. Пропонуємо вам простий і цікавий спосіб пророщення живців троянди у звичайній картоплі.


Осіння магія вересневих квітів

— 14 вересня 2016 —

Вересень - надзвичайний місяць. Він не приходить, а непомітно просочується жовтим сяйвом у блакить літа, потроху розкидаючи дощові хмаринки і білясті тумани. Він дозволяє літу неспішно попрощатися з нами, залишивши на ще теплій землі осінні квіти, як свідчення своєї любові й суми від розставання. Можливо, тому квіти вересня такі зворушливі та щемливо гарні... Давайте пройдемося по ранньоосінньому саду й роздивимося подарунки тільки-но минулого літа.


Збирання і зберігання гладіолусів

— 7 вересня 2016 —

Восени нас очікує масштабна відповідальна робота - викопування гладіолусів. Це досить трудомісткий процес, особливо при наявності великої колекції з безлічі сортів. Тому підготуватися до цього потрібно заздалегідь, щоб день був вільний від інших робіт.


Збираємо насіння квітів

— 7 вересня 2016 —

В осінні дні можна зібрати насіння багатьох однолітніх квіткових рослин. Про те, як обробити купу зібраних насінних утворень (стручків, бобів, коробочок) і виділити з цієї великої маси насіння найчастіше розміром у макове зернятко - матеріал цієї статті.


Крупноквіткові жоржини

— 31 серпня 2016 —

Крупноквіткові жоржини, які в європейських країнах ще називають "dinner plate dahlias" (що в перекладі з англійської означає жоржини розміром з обідню тарілку), котрі користуються особливою популярністю серед квіткарів-аматорів, не дуже жалують ландшафтні дизайнери. Помпезні кущі з величезними квітками, затьмарюючи всіх конкурентів, у центрі уваги на будь-яких клумбах. Увібравши у себе неуявне багатство фарб, неймовірну розмаїтість форм суцвіть, а також невгасаючу декоративність протягом усього сезону, жоржина недарма заслужила звання квіткової королеви. Особливо її варварська пишність проявляється на заключному святі фарб, кидаючи виклик зимі, що наближається.


Еустома прикрасить ваш сад

— 23 серпня 2016 —

Еустома - дуже приваблива рослина з сизим, немов покритим воском, листям і великими вировидними простими або махровими квітками ніжних відтінків.


Мальва або шток-троянда

— 17 серпня 2016 —

Мальви часто саджають у сільській місцевості. Вони відрізняються значними розмірами, сильними стеблами, довгим лопатевим листям і великими квітами. Біла, рожева, рожево-фіолетова, бордова, темно-червона і практично чорна - це все мальва, вирощування з насіння і догляд за якою описані в наступній інформації.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс