Кімнатні рослини

Рослини для затишної кухні

— 9 січня 2013 —

Кухня є досить функціональним приміщенням. І найчастіше вона переростає зі звичайного харчоблока та стає своєрідною малою вітальнею - місцем відпочинку, спілкування, прийому гостей, задушевних бесід і пісень під гітару. І тому нерідко на кухні можна зустріти не тільки телевізор, але і диванчик, газетницю, полички з книгами. Кожна господарка намагається надати своїй кухні максимальний затишок і комфорт, прикрасивши її картинами, декоративними аксесуарами та живими квітами.


Південноамериканка шлюмбергера

— 2 січня 2013 —

Одна з найпоширеніших кімнатних рослин - декабрист - радує своїми великими та гарними квітками напередодні новорічних свят. Пагони декабриста або зигокактуса (Zygocactus truncates - наукова назва квітучого кактуса), складаються з члеників із зубчастими краями, зовсім не вражають своїм посереднім виглядом, але квіти, що розпустилися, цілком компенсують цей недолік розмірами, красою та кількістю.


Фітодизайн: гармонія у вашому домі

— 26 грудня 2012 —

Гарні, пишні та повні життя кімнатні рослини - дійсна прикраса будь-якого будинку. Роблячи житло стильним і затишним, рослини своєю унікальною енергетикою допомагають налагодити гармонію житла, очистити повітря від шкідливих домішок і наповнити приміщення киснем. А яке задоволення очам!


Новорічні рослини

— 19 грудня 2012 —

Грудень. Передчуття свята. Мимоволі погляд шукає на прилавках новорічні прикраси, мішуру і гірлянди. Зовсім незабаром на вулицях з'являться ялинкові базари, і в будинках знову запахне хвоєю та лісом.


Зимовий букет

— 12 грудня 2012 —

Уявіть таку картину: за вікном мороз і заметіль, а на столі у вас ароматні нарциси, пахнуть конвалії... Таке диво здатен створити, мабуть, кожний, якщо займеться вигонкою квітів.


Азалія: примхлива досконалість у квітковому горщику

— 5 грудня 2012 —

Обрізку і формування крони найкраще виконувати відразу після цвітіння.


Азалія: примхлива досконалість у квітковому горщику

— 28 листопада 2012 —

Перед квітучою азалією важко встояти - так і хочеться принести додому кущик, суцільно покритий квітами. Особливо привабливою азалія стає взимку, коли так мало інших квітів, а вона досягає вершини своєї пишноти. Але вдома ця рослина здатна доставити масу турбот, якщо не дотримуватися деяких правил догляду, які спираються на її природні адаптації.


Фіалки доживуть до весни

— 21 листопада 2012 —

Своєю розмаїтістю та красою узамбарські фіалки скорили серця величезної кількості квіткарів-аматорів усього світу. Ці прекрасні рослини здатні квітувати до 10 місяців у році. Але зараз самий час влаштувати для них заслужений відпочинок.


Рапіс - відмінна рослина для озеленення офісів і квартир

— 14 листопада 2012 —

Рапіси - декоративні види пальм. Їх використовують для оформлення прохолодних просторих інтер'єрів і сходових площадок, озеленення зимових садів, але вони цілком можуть бути до місця і у звичайних квартирних умовах.


Хитрості квіткаря

— 7 листопада 2012 —

Що робити, якщо ваш улюбленець хворіє, і шкідники здолали? Спокійно, не треба відразу бігти в магазин за хімією! Для пожвавлення квітки є перевірені домашні засоби.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс