Кімнатні рослини

Обрізка герані для пишного цвітіння

— 18 лютого 2019 —

Герань - яскрава жива прикраса вашого будинку. Ця рослина є такою популярною через свою красу й невибагливість у догляді.


Глоксинії з насіння: основні хитрості вирощування

— 9 лютого 2019 —

Глоксинія – досить популярна рослина. Сьогодні її можна виростити самому. Процес вирощування глоксинії з насіння надзвичайно цікавий.


Агава – догляд у домашніх умовах

— 5 лютого 2019 —

Різні види агави дуже популярні в якості кімнатної рослини завдяки декоративному зовнішньому вигляду й невибагливості до умов утримування. Не виключенням є й американська агава, догляд за якою в домашніх умовах заснований на забезпеченні «пустельного» клімату з максимальною освітленістю й відповідним температурним режимом.


Що потрібно каланхое для цвітіння

— 27 січня 2019 —

Популярність каланхое зростає з кожним роком, і не тому, що його зустрічаєш на кожному квітковому прилавку, а тому, що сучасні сорти невибагливі й прикрашають зимові підвіконня яскравими букетами квітів.


Кімнатні квіти які виділяють кисень і в нічний час

— 18 січня 2019 —

У кімнаті зі свіжим, чистим повітрям легше заснути й простіше виспатися. Більшість рослин виділяють кисень переважно вдень, а в темний час доби, навпаки, вони «дихають», віддаючи в навколишнє середовище вуглекислий газ. А от у рослин з нашого списку все навпаки - вони ідеально підходять для приміщень, де сплять.


Помилки, які роблять любителі фіалок

— 14 січня 2019 —

«Дружити» з фіалками досить непросто. Ці квіти є мазунчиками багатьох квіткарів, які вважають їх не особливо вимогливими. Однак, крива й несиметрична розетка рослини влаштовує не всіх квіткарів, адже більшість із них мріють бачити пишно квітучі рослини.


Декілька порад по догляду за кімнатними рослинами

— 4 січня 2019 —

Нема сенсу витрачати занадто багато часу й сил на будь що, а вже тим більше на кімнатні рослини. Мир навколо не повинен поневолювати вас. Довідайтеся, як фахівці пропонують опікуватися про зелених вихованців по-новому.


Як зберегти товстянку здоровою

— 15 грудня 2018 —

Практично в кожній квітковій колекції можна зустріти товстянку (грошове дерево). Ця рослина настільки невибаглива, що з його вирощуванням упорається навіть починаючий квіткар.


Алое. Особливості догляду й корисні властивості

— 23 листопада 2018 —

Алое, або як у нас їх називають, столітник – світлолюбні рослини, тому в кімнатах, де їм не вистачає світла й тепла, вони не цвітуть.


Вогненне чудо – колумнея

— 30 жовтня 2018 —

Колумнея – гарна ампельна рослина з кокетливо спадаючими пагонами. Належить колумнея до сімейства геснерієвих. Дивно, але всім відома узамбарська фіалка – її родичка!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс