Кімнатні рослини

Щоб герань радувала пишним цвітінням

— 17 жовтня 2019 —

Герань невибаглива, витривала й пишно цвіте. Тому багатьом ця квітка до вподоби.


Орхідея ринхостиліс: Догляд у домашніх умовах

— 17 жовтня 2019 —

Представники роду ринхостиліс (Rhynchostylis) представлені всього шістьма видами рослин і належать до сімейства орхідні. У природі вони зустрічаються на південному сході Азії, Філіппінах і на території Індонезії. Назва має грецьке коріння й у буквальному значенні переводиться як «дзьоб», що пов’язане із зовнішнім виглядом репродуктивного органу, який має специфічну форму.


ТОП-5 кімнатних рослин для зниження рівня стресу

— 19 вересня 2019 —

Фахівці з Італії назвали ТОП-5 кімнатних рослин, які найкраще допомагають знижувати стрес. За словами експертів, ефект від використання названих ними рослин, проявляється не тільки вдома, але і в офісі.


Догляд за хризантемою в домашніх умовах

— 19 вересня 2019 —

У горщиках вирощують два види хризантеми – китайську й чагарникову. На відміну від садового виду, догляд за хризантемами в горщиках більш складний.


Маранта: правильний догляд

— 13 вересня 2019 —

Маранта досить примхлива рослина, але правильно доглядати за нею нескладно. Потрібно пам’ятати, що оскільки маранта родом із тропічних лісів Бразилії, тому близькими до природніх для неї будуть півморок, тепло й висока вологість. Ця рослина прекрасно підходить для квартир з вікнами на північ.


Невибагливі кімнатні рослини, що цвітуть цілий рік

— 1 серпня 2019 —

Щоб зробити гарною квартиру знадобляться квіти. Але як вибрати такі, щоб вони цвіли цілий рік і за ними не треба було ретельно доглядати?


Кімнатні рослини для темних приміщень

— 19 липня 2019 —

Багато любительок кімнатних рослин не зупиняються навіть після того, як геть усі підвіконня прикрашені різними рослинами. А оскільки світлих місць у кімнатах більше не залишається, вони замислюються над посадкою не занадто світлолюбних рослин.


Кордилина. Вирощування в домашніх умовах

— 12 липня 2019 —

Цю кімнатна рослина часто плутають із драценою. Адже обидві красуні так схожі одна на одну, що відрізнити їх буває досить складно.


Гавайська пальма брігамія

— 4 липня 2019 —

Брігамія (Brighamia) належить до сімейства дзвоникових. У народі цей сукулент прийнято називати гавайською пальмою, пальмою-вулканом. Ученими встановлене, що брігамія існує на планеті не менш мільйона років. Але в будинках квіткарів-аматорів рослина стала з’являтися зовсім недавно й мало хто знає, як за нею правильно доглядати.


Правильний полив орхідей - мистецтво, а не наука

— 22 червня 2019 —

Більшість орхідей живуть у горщиках, наповнених корою, а не ґрунтом, і тому їх потрібно поливати інакше, ніж більшість кімнатних рослин. Довідайтеся, як поливати орхідеї для досягнення максимальних результатів у цвітінні.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс