Кімнатні рослини

Кімнатний ломикамінь

— 22 лютого 2017 —

Незрівнянні ломикамені, що отримали свою назву за здатність селитися в ущелинах скель і вміння проникати корінням у тріщини, у першу чергу асоціюються з кам'янистими садками й альпійськими гірками. Це витривалі рослини, що задовольняються мінімальними умовами, які свою невибагливість зберігають також і в кімнатній культурі.


Хрестовник Роулі: догляд і розмноження

— 15 лютого 2017 —

Хрестовник Роулі належить до роду Хрестовник сімейства Астрові (Asteraceae). Місця природного перебування цього багаторічного сукулента - посушливі гірські райони Намібії (Південно-Західна Африка).


Серісса - дерево тисячі зірок

— 8 лютого 2017 —

Якщо ви хочете виростити кімнатний бонсай вдома, серісса - справжня знахідка для вас.


Дизиготека - витончена гостя з тропічних островів

— 1 лютого 2017 —

Дизиготека (Dizygotheca) - це одна з найкрасивіших декоративно-листяних рослин, які потрапляють у наші будинки. Належить до сімейства аралієвих і являє собою чагарники або невеликі дерева, що слабо гілкуються, з дуже гарним ажурним листям. Лист являє собою парасольку, що складається з 4-11 подовжених пильчатих по краю сегментів. Листя блискуче, темно-зеленого кольору. Квітує непоказно, у кімнатних умовах цвітіння зазвичай не буває взагалі.


Кімнатні рослини, що не викликають алергію

— 25 січня 2017 —

Плакали, чхали, але продовжували вирощувати кактуси - так можна перефразувати відому приказку для тих, хто страждає алергією на деякі види рослин. Якщо хтось із ваших домашніх страждає на цю недугу, не поспішайте позбуватися всіх рослин. Деякі з них мають дуже низьку алергенність, тобто є гіпоалергенними кімнатними рослинами.


Гіпеаструм - найпоширеніша кімнатна рослина

— 18 січня 2017 —

Гіпеаструм є найчастіше вирощуваною кімнатною рослиною, що міститься в домашніх умовах. Належить до сімейства амарилісових. Рід Гіпеаструмів складається з 75 видів, які переважно зустрічаються в тропіках Південної Америки. Окремі дикоростучі види ростуть на високогірних лугах, гірських схилах і плоскогір'ях у субтропічних районах Уругваю, Аргентини й Чилі. У країнах розташованих у спекотному і теплому кліматі гіпеаструми ростуть у відкритому ґрунті, а в країнах з холодним кліматом - це гарна кімнатна рослина.


Мединіла велична

— 11 січня 2017 —

Ефектний зовнішній вигляд цієї тропічної рослини з лишком компенсує вимогливість мединіли до температури й вологості.


Потужна ліана тетрастигма Вуаньє

— 4 січня 2017 —

Ліана тетрастигма в домашніх умовах вирощується не так часто, як інші кучеряві кімнатні рослини - монстера, філодендрон або сингоніум. 


Ялина в горщику на Новий рік

— 29 грудня 2016 —

Новорічна жива кімнатна ялина в горщику вирішує безліч передсвяткових проблем. Заощаджує час, зберігає бюджет, дозволяючи витратити призначені на покупку ялинки з лісу гроші на сюрпризи й подарунки коханим і близьким людям.


Інжир нескладно виростити вдома на підвіконні

— 21 грудня 2016 —

Ця досить невибаглива південна рослина буде радувати вас своїм екзотичним зовнішнім виглядом і смачними плодами, якщо грамотно за нею доглядати.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...