Кімнатні рослини

Рослини для екстремальних умов на балконах

— 8 червня 2019 —

Барвисті, схожі на ошатні галереї квітів літні балкони й підвіконня – мрія кожного. Але далеко не завжди умови на них підходять для класичних рясно квітучих рослин, які створюють той самий ефект барвистої літньої різноманітності. Балкони, на яких занадто багато тіні або все живе спалює занадто яскраве південне сонце, де панують холодні протяги, зустрічаються практично також часто, як і затишні, комфортні для рослин. В оформленні таких балконів, що мають проблемні зони, потрібний особливий підхід.


Стрелітція: догляд в домашніх умовах

— 6 червня 2019 —

Самою незвичайною ознакою цього багатолітника й відмінною рисою від інших рослин є суцвіття з жовто-блакитних квітів, що нагадує пташину голівку з гострим дзьобом, розташоване на високому й міцному квітконосі. Квіткові дизайнери й майстри по складанню букетів із задоволенням використовують у своїх композиціях стрелітцію, тому що вона надає своєрідний колорит і вишуканість.


Виростити лавр у себе у квартирі доступно кожному садівникові

— 27 травня 2019 —

Лавр шляхетний служить гарною прикрасою квартири й офісу. Однак основне його призначення – це використання в кулінарії як пряності. Він менш примхливий до умов росту, чим, наприклад, лимон або інші кімнатні рослини, може рости на північному вікні, хоча при гарному освітленні росте більш пишним кущем – утворює більше пагонів і листів.


Екологічна підгодівля для домашніх квітів

— 22 травня 2019 —

Якщо вам не подобається сама ідея купувати готові добрива в магазинах для квіткарів, завжди можна приготувати підгодівлі для улюблених рослин своїми руками.


Карісса: Догляд в домашніх умовах

— 2 травня 2019 —

Карісса (Carissa) – належить до роду Барвінкові, які включають кілька десятків різновидів карликових дерев і чагарників. Росте рослина в Азії, Африці й Австралії.


Пересаджуємо кімнатні троянди

— 2 травня 2019 —

Як правило, після придбання в магазині кімнатної троянди її дуже хочеться пересадити - ґрунт сухий, горщик некрасивий, квітка сумна. Не кваптеся! Трояндочці обов’язково потрібно отямитися після зміни обстановки й звикнути до нового місця.


Чому не цвіте зефірантес

— 19 квітня 2019 —

Зефірантес – гарна ніжна рослина сімейства Амарилісових. Батьківщиною зефірантеса вважається Центральна й Південна Америка, де його ще називають маленьким гіпеаструмом.


Клеродендрум - «дерево долі»

— 12 квітня 2019 —

Клеродендрум – це вічнозелена рослина, що виростає в тропічному кліматі африканських, азіатських і південноамериканських країн.


Яскраві зірочки піарантуса

— 10 квітня 2019 —

Піарантус – багаторічний сукулент, що належить до сімейства Ластівневі. Його батьківщина – південь і південний захід Африканського континенту. 


Вічнозелена брахея

— 29 березня 2019 —

Брахея (Brahea) належить до сімейства Пальмових. Чарівність цього дерева в тому, що воно вічнозелене. Пальму відкрив датський астроном Tycho Brahe, тому брахея має його ім’я. В природі даний вид пальми росте в США й Мексиці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс