Кімнатні рослини

Очиток Моргана

— 20 листопада 2013 —

Очитки - незвичайні, декоративні і у той же час легкі у догляді кімнатні рослини.


Фаленопсис. Особливості поливу

— 20 листопада 2013 —

Все-таки орхідеї - надзвичайне творіння природи. Для того щоб черпати сили для буйного росту та пишного цвіту, їм навіть на грішну землю спускатися не потрібно. Так і парять собі над землею, задовольняючись вологою тропічного повітря.


15 рослин спеціально для ледарів

— 20 листопада 2013 —

Багато рослин здатні прикрасити наше життя, не вимагаючи для цього особливих турбот, що займають час. Ми пропонуємо вашій увазі список найбільш невибагливих кімнатних рослин.


Дряква з острова Кіпр

— 13 листопада 2013 —

Батьківщина цієї прекрасної рослини - острів Кіпр. Іноді її називають дряква, але це смішне ім'я їй зовсім не підходить. 


Дипладенія

— 13 листопада 2013 —

Ця ліаноподібна, з повзучими пагонами родичка олеандра, барвінку та деяких інших кімнатних рослин, що належать до сімейства кутрових, поза всіляким сумнівом, зробила в останні роки кар'єру. Її достоїнства як кімнатної рослини не підлягають сумніву. Дипладенії потрапили точно в крапку.


Червоний павутинний кліщ. Чим небезпечний і як його позбутися?

— 6 листопада 2013 —

Одним з найбільш підступних і небезпечних шкідників кімнатних рослин є червоний павутинний кліщик. Виявити його на початковому етапі дуже складно через його малюсінькі розміри. 


Купуємо рослини правильно

— 6 листопада 2013 —

Варто мати на увазі, що рослини, які продаються в магазинах, зазнають стрес. 


Каланхое, або - Лікаря викликали?

— 30 жовтня 2013 —

Каланхое - прекрасна кімнатна рослина, що досить довго квітує, а крім того має цілющі властивості.


Чарівний олеандр

— 30 жовтня 2013 —

Олеандри нині часто продають у квіткових магазинах. Це одна з найдавніших декоративних рослин. У нього гнучке стебло, листочки вузенькі, ланцетоподібні, шкірясті, нагадують листя верби. Квітки бувають простими і махровими, великими, зібраними в кисті. Офарблення найчастіше рожеве, біле, кремове, червоне. Цвітіння триває із червня по жовтень. 


Ехмея - рослина-воїн

— 23 жовтня 2013 —

Екзотична ехмея схожа на воїна, який добре підготувався до бою: широке листя, що зростає з вировидної розетки та спрямоване вниз, густо покрите шипами, і навіть квітки захищені загостреними приквітниками.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс