Кімнатні рослини

Шефлера. Чагарник для квартири й офісу

— 10 квітня 2013 —

Шефлера - дуже гарний вічнозелений гіллястий чагарник з гнучкими гілками, дуже декоративний і здатний прикрасити будь-який інтер'єр.


Бальзамін. Секрети вирощування

— 3 квітня 2013 —

Більше чотирьохсот років прикрашає бальзамін вікна наших будинків. В останні роки новомодні рослини спробували витиснути його, але не вийшло - кімнатний бальзамін, завдяки старанням селекціонерів, знову завойовує статус домашнього улюбленця. Він безоплатно роздаровує нам посмішки своїх зворушливих, ніжних квіток і гасить негативні наслідки життєвих безладь.


Антуріум покрився плямами

— 27 березня 2013 —

На день народження мені подарували квітку антуріум, але він виявився чимось хворим. Листочки псуються й засихають. Спочатку на нижньому боці утворюються плями, потім вони збільшуються і проступають на верхню частину листя. Порадьте, чим йому можна допомогти.


Фаленопсис - прекрасний і зовсім невибагливий

— 27 березня 2013 —

Часто прекрасну орхідею - фаленопсис дарують жінкам на якесь свято. Якщо саме ви стали господаркою фаленопсиса і тепер перебуваєте в сум'ятті, як тепер за ним доглядати, пропонуємо кілька порад з агротехніки цієї чудової рослини.


Здивує листям каладіум

— 20 березня 2013 —

Це одна з рослин, що досить часто зустрічаються на підвіконнях любителів квітів, а от їхню назву ми зазвичай не знаємо. 


«Біла вата» на квітах. Що це?

— 13 березня 2013 —

Це борошнисті червці - серйозний шкідник на кімнатних квітах. При незначній поразці допоможуть збір шкідників або обрізання уражених частин рослин. 


Як пересадити алоказію

— 6 березня 2013 —

Алоказія - один з представників сімейства Ароїдних. Цю тропічну рослину квіткарі полюбили за її величезне листя з яскравими прожилками, що володіють великою декоративністю. Щоб алоказія радувала соковитою зеленню, її необхідно вчасно пересаджувати. Як правило, це потрібно робити щорічно і бажано навесні. Пересадження цієї рослини має свої нюанси, яких варто неухильно дотримуватися.


Як підготувати кімнатні рослини до весни?

— 27 лютого 2013 —

Які процедури необхідно провести з кімнатними квітами навесні?


Як змусити фіалку квітувати? План дій

— 27 лютого 2013 —

Пересаджуємо фіалку у свіжий пухкий ґрунт, при необхідності в менший горщик. Під час пересадження обірвіть весь нижній ряд листя. Не бійтеся, фіалка спокійно переживе втрату 4-5 листочків.


Вирощуємо ківі вдома

— 20 лютого 2013 —

Ківі - це ліана, що досягає довжини 8-10 метрів, плід якої має ніжну м'якоть з кисло-солодким смаком і ароматом ананаса. Поява ківі - це результат роботи селекціонерів з Нової Зеландії. Але не дивлячись на прихильність до субтропічного клімату та підвищеної вологості повітря, сьогодні існують види ківі, здатні зростати в помірному поясі, при цьому зберігаючи свої смакові та корисні якості. Сьогодні щеплені саджанці ківі можна купити в магазині, але вирощування ківі в домашніх умовах також ніхто не скасовував, тим більше, що така процедура є набагато цікавішою та приємнішою.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...