Кімнатні рослини

Пересаджуємо орхідею правильно

— 9 серпня 2017 —

Орхідею вважають дуже непростою квіткою. І тому початківцю квіткареві часом не під силу догляд за цією примхливою рослиною. Звичайно, частою помилкою є надмірна увага й неправильний догляд за орхідеєю, а не його відсутність. Це, як правило, стосується майже всіх кімнатних рослин.


Проблеми при вирощуванні кімнатного лимона. Чому жовтіє листя

— 2 серпня 2017 —

Лимон – екзотична рослина із сімейства цитрусових, яка давно завоювала популярність не тільки як корисний і цілющий плід, але і як кімнатна рослина. Правда, у звичайній міській квартирі вирощувати його непросто, але особливо наполегливі квіткарі створюють для лимона ідеальні умови, і він дякує їм своїм гарним і доглянутим виглядом, а також численними плодами.


Зірка амазонських джунглів

— 26 липня 2017 —

Сімейство амарилісові (Amaryllidaceae) прославилося великою кількістю дивовижно квітучих кімнатних рослин: амариліс, клівія, гіпеаструм, гемантус - це далеко не повний список. Але еухаріс, їхній найближчий родич, скоряє своєю граціозністю та чистотою.


Фрізея - екзот із сучасними лініями

— 19 липня 2017 —

Фрізея або врієзія (Vriesea) – рослина ефектна й помітна, різноманітна і підкреслено сучасна. Це одні з найбільш витривалих і привабливих представників сімейства Бромелієвих, які скоряють красою й зелені, і яскравим офарбленням приквітникового листя тією самою мірою, як і своїм характером. Квітучі фрізеї нагадують яскравих тропічних птахів.


Педілантус: догляд у домашніх умовах

— 12 липня 2017 —

Педілантус (Pedilanthus) — рослина, що належить до сімейства Молочайних. Рясне утворення гілок і пагонів є характерним для даного чагарнику. Росте педілантус у Південній і Центральній Америці, зустрічається також і в її Північній частині.


Обережно, ці рослини отрутні

— 5 липня 2017 —

При доборі кімнатних рослин слід пам'ятати, що їх деякі види отрутні. Фахівці не радять тримати в кімнатах великі екземпляри або велику кількість таких рослин, як олеандр, деякі види ароїдних, примула обконика, деякі магнолії.


Дихондра: гостя з вологих тропічних лісів

— 5 липня 2017 —

Дихондра (Dichondra) - це багаторічна рослина трав'янистого виду, яка належить до сімейства В’юнкових. У живій природі дихондра зустрічається на досить широких територіях Америки, Австралії та Східної Азії. Рослина живе в болотах і вологих тропічних лісах. Свою назву дихондра бере із грецької мови. Вона перекладається дослівно як «два зерна» і обумовлена особливою будовою плода.


Cтреліція: догляд у домашніх умовах

— 27 червня 2017 —

Стреліція (Strelitzia) – високоросла багаторічна квітуча екзотична рослина із сімейства Стреліцієвих, родом з південноафриканських країн. Із чотирьох видів цієї рослини в культурі можливо вирощувати тільки два з них – стреліцію «Королівську» і стреліцію «Миколая». Найбільш незвичайною ознакою цього багатолітника і відмінною рисою від інших рослин є суцвіття з жовто-блакитних квітів, що нагадує пташину голівку з гострим дзьобом, розташоване на високій та міцній квітконіжці. Квіткові дизайнери й укладачі букетів із задоволенням використовують у своїх композиціях стреліцію, тому що вона надає своєрідний колорит і вишуканість.


Тетрастигма. Догляд у домашніх умовах

— 21 червня 2017 —

Тетрастигма належить до сімейства ліан і є багаторічною декоративною рослиною, вічнозеленою виноградною. Місцем походження тетрастигми прийнято вважати Малайзію, Індію, території островів Нової Гвінеї, Австралію.


Кринум - гігантська лілія

— 14 червня 2017 —

Кринум – це цибулева рослина із сімейства Амарилісові. Батьківщиною кринума прийнято вважати Південну Африку, Східну Азію та тропічні ліси Америки. Кринум відрізняється від своїх побратимів з кімнатного мікроклімату досить значними розмірами. Цибулина кринума у дорослих рослин може досягати від 20 до 25 см у діаметрі, а його довге вузьке листя виростає від 70 см до 1,5 метрів у довжину. Великі біло-рожеві квітки зібрані у великі суцвіття на довгих квіткових стрілках.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс