Кімнатні рослини

Застава довголіття мирта

— 1 квітня 2015 —

Мирти - одні з найкрасивіших і «надійних» діжкових зірок. Навесні та влітку вони прикрашають не тільки інтер'єри, але й балкони, тераси та навіть площадки для відпочинку в саду. Класична стриманість, гарний силует і зворушливе цвітіння - ось головні «козирі» цієї рослини. Але щоб діжковий мирт став одним із кращих солістів у колекції на десятиліття, буде потрібно забезпечити йому не просто якісний, а оптимальний догляд.


Пересадження дорослих кімнатних рослин

— 25 березня 2015 —

Напевно у кожного з нас вдома є хоч одна квітка. Це прекрасне створіння природи, яке нескінченно радує око, створює затишок і комфорт у нашому будинку, а також очищає кисень у приміщенні. Так що кімнатні рослини це не тільки красиво, але й корисно.


Пересаджування декабриста

— 18 березня 2015 —

Найкращий час для пересадження декабриста - відразу ж після цвітіння: кінець лютого - середина березня.


Яким чином кімнатні рослини впливають на здоров'я

— 18 березня 2015 —

Кімнатні рослини, проявляючи свої біоенергетичні та фізичні властивості, можуть по-різному впливати на здоров'я людини - зміцнювати його або навпаки робити вразливим. І це багато в чому залежить не тільки від виду, але й від правильного розташування домашніх квітів. Тому створюючи з них цілі ансамблі або розташовуючи окремо, варто враховувати, насамперед, їхні здатності.


Гусманія

— 11 березня 2015 —

Відповідно до китайського вчення фен-шуй, ця квітка володіє естетотерапевтичним ефектом, сприяє поліпшенню загального самопочуття, знімає стрес. Гусманія вносить у життя людини гармонію й умиротворення. Крім цього вона скорочує кількість пилових часток у повітрі.


5 ідеальних рослин для дитини

— 4 березня 2015 —

Озеленення дитячої кімнати вимагає обережного та зваженого підходу, адже, на відміну від усіх житлових приміщень, у дитячій можна розташовувати тільки ті рослини, які мають певні корисні характеристики.


Кімнатні рослини: обережно, весняне сонце!

— 25 лютого 2015 —

Березень місяць не занадто радує нас сонячними днями, однак світловий день помітно збільшився. Це, з одного боку, добре - можна довше займатися домашніми справами при природному світлі, заощаджуючи електрику, довше гуляти, та й настрій поліпшується... Але це у людей. А що з нашими улюбленими кімнатними рослинами? Як вони реагують на достаток світла? У тому й справа, що у рослин виникають проблеми й реагують вони по-різному. Для кімнатних рослин збільшення тривалості світлового дня - сильний стрес.


Більбергія - «Сльози королеви»

— 18 лютого 2015 —

Більбергія - рослина сімейства бромелієвих. До цього сімейства належать врієзія - найпрекрасніша з бромелієвих, гусманія, криптантус - лідер за розцвіченням листя, неорегелія, ехмея, а також знаменитий ананас.


Каланхое Блоссфельда - квітка під ковпаком

— 11 лютого 2015 —

Каланхое Блоссфельда - кімнатна рослина, яка настільки невибаглива, що її можна рекомендувати не тільки починаючим квіткарям, але навіть маленьким дітям, які намагаються самостійно доглядати за зеленими вихованцями. 


Як гарантувати строкатий візерунок на листях сансев’єр

— 4 лютого 2015 —

Виняткова витривала сансев’єрія знову повертається в моду. Одна з кращих рослин для прикраси інтер'єрів не тільки приватних будинків, але й офісів заслужила загальне визнання скромністю вимог і високою витривалістю. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...