Кімнатні рослини

Пересаджуємо антуріум за правилами

— 18 квітня 2018 —

Антуріум нараховує у своєму дружному сімействі близько восьми сотень різних видів, які не уступають один одному у незвичайній красі й високій декоративності. Головними особливостями цієї культури є квіти білого, рожевого, зеленуватого, червоного й жовтогарячого відтінку, а також світле або темно-зелене листя.


Кімнатні рослини - природні очищувачі повітря

— 17 квітня 2018 —

Чи знаєте ви відповідь на таке запитання: де повітря чистіше і краще - зовні приміщення або всередині? У 9 випадках з 10 правильною відповіддю буде перший варіант. Де б ви не знаходилися: удома, в офісі або в спортзалі, повітря там буде, очевидно, гірше, ніж на вулиці. Брудне повітря всередині приміщень - один з п'яти найбільших факторів ризику для здоров'я людей.


Обновляємо драцену

— 4 квітня 2018 —

Драцени - дуже гарні рослини, однак згодом вони втрачають свою декоративність: виростають високими і починають викривлятися. Але це дуже легко виправити.


Прикмети, пов'язані з кімнатними рослинами

— 29 березня 2018 —

Такий вже ми народ – хоч і говоримо, що не марновірні, а самі нишком плюємо через ліве плече, углядівши чорну кішку, що перебігає дорогу. Мовляв, я, звичайно, у це не вірю, але чи мало що… так, про всякий випадок. А скільки прикмет пов'язано з нашими кімнатними рослинами! І, може, після прочитання цієї статті ви зрозумієте, чому у вас так мало грошей, чому ви погано спите, а поруч не водяться чоловічі особини.


Невибаглива красуня фуксія

— 21 березня 2018 —

Фуксія - популярна гарна кімнатна рослина, родом з Америки, Таїті, Нової Зеландії, яка за форму своїх пелюсток зветься ще «балеринкою», одержала назву на честь ботаніка Л. Фуксу. Завдяки своїй невибагливості й простоті у догляді вона ідеально пасує починаючим квіткарям. Усе, що потрібно для забезпечення гарного росту та цвітіння цій квітці - виконувати кілька правил.


Індійська цибуля: вирощування й догляд

— 14 березня 2018 —

Ця незвичайна багаторічна рослина користується популярністю у багатьох аматорів квітів. Її можна зустріти й у міській квартирі і у приватному будинку, тому що індійська цибуля росте як у закритому ґрунті, так і у відкритому. Люди, небайдужі до квітництва, знають цю рослину й під російською назвою – «птицемлечник хвостатий». Народна медицина давно оцінила цей багатолітник за його цілющі й корисні властивості.


Вирощування філодендронів

— 7 березня 2018 —

Філодендрон – це кімнатна рослина, яка не може рости без так званої основи, у якості якої служить дерево. Різновидів цієї кімнатної культури налічується чимало. Ця рослина може досягти величезних розмірів, тому для неї найбільш підходящим стане просторе приміщення, у якому їй буде комфортніше рости, та й мати вигляд вона буде набагато цікавіший.


Ехмея - тропічна гостя

— 28 лютого 2018 —

Ехмея смугаста або ехмея фасциата трав'яниста рослина, що квітує, є однією із представниць сімейства «бромелієві». 


Незвичайне добриво з бананової шкірки

— 22 лютого 2018 —

Замість того щоб викидати шкірки від бананів, їх можна використовувати як відмінне добриво. У банановій шкірці міститься велика кількість магнію, фосфору, калію. З неї можна приготувати живильний настій. 


Стевія: корисний замінник цукру на підвіконні

— 22 лютого 2018 —

Стевія - це тропічна рослина, яка відмінно росте в умовах середземноморського клімату, але впадає в «сплячку», коли наступає осінньо-зимовий сезон. Стевія є багаторічною рослиною, вона активно росте протягом 4-х або 5 років. Навесні на ній з'являються нові пагони, які ростуть прямо з коренів. Таким чином, з весни й до середини серпня її можна розмножувати живцями, так само, як і герань.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс