Кімнатні рослини

Як улаштувати полив квітів під час вашої відсутності?

— 30 липня 2014 —

Ви хочете у відпустку? А зможете знайти людину, яка під час вашої відсутності буде приходити у квартиру й поливати квіти? Якщо вона - «знавець» квітів, то доведеться біля кожного горщика залишити інструкцію. А може, ви перенесете всіх домашніх улюбленців у будинок людині, що про них подбає? Що ж, залишається тільки позаздрити вашій фізичній силі й витривалості. 


Як виростити квітки-ліхтарики?

— 23 липня 2014 —

У вологих тропічних лісах Коста-Ріки та Бразилії зростає дивна рослина з незвичайними яскравими квітками, схожими на китайські ліхтарики. При близькому розгляді вони ще схожі на рибку, що роздула щічки.


Лавр у кімнаті

— 22 липня 2014 —

Прикрашає житло, освіжає в ньому повітря й виганяє комах. В останні десятиліття в кімнатній культурі одержали широке розповсюдження деякі із субтропічних рослин, які здавна вирощувались як такі, але на вікнах зустрічалися дуже рідко.


Як правильно доглядати за кімнатними квітами в підвісних кашпо

— 28 травня 2014 —

Традиційно господарки вирощують домашні рослини на підвіконнях. Тут і освітлення гарне, і поливати квіти дуже зручно.


Пальма у вашому домі

— 21 травня 2014 —

Трахікарпус Форчуна - це одна з віялових пальм, найпоширеніша на Чорноморському узбережжі Кавказу.


Як пересадити азалію

— 14 травня 2014 —

Догляд за домашньою красунею азалією відрізняється численними труднощами, квітка ця вимоглива і дуже примхлива. Забезпечити її всіма необхідними умовами не так просто. Вона любить прохолодь, свіже повітря та чисту воду для зволоження ґрунту. Азалія вимоглива до ґрунту, котрий має бути кислим і пухким, до рясного поливу (ця незвичайна квітка просто обожнює холодний душ). Не варто забувати і про формування та пересадження.


Якщо в будинку квіти погано ростуть

— 7 травня 2014 —

Рослини в будинку не ростуть, марніють, хворіють - з таким прикрим явищем доводиться зіштовхуватися багато кому. Було помічено, що після смерті або переїзду одного з жителів квартири, звичайно найстаршого, кімнатні рослини оживали, починали квітувати навіть ті, які ніколи не квітували.


Посадка бегонії та догляд за нею

— 29 квітня 2014 —

Останнім часом усе більшу популярність здобувають бульбові бегонії. І не просто так. Нині на ринку з'явилися нові сорти з чудовими махровими квітками найрізноманітніших забарвлень, повз які неможливо пройти і не купити. А крім того, ці бегонії дуже універсальні - ростуть і на підвіконні у квартирі, і у квітнику поруч з будинком.


Не заливайте рослини!

— 23 квітня 2014 —

Деякі любителі кімнатних рослин готові поливати їх при найменшому підсиханні верхнього шару ґрунту. Тим часом узимку рослини менше випаровують вологу, зменшується також поглинання вологи корінням та випарування її самим ґрунтом.


Цикламени - екзотичні метелики, які можуть прикрасити ваш будинок

— 16 квітня 2014 —

В Італії з настанням осінньої погоди, із прохолодними сонячними днями, немов у казці, усі лісові галявини та узбіччя доріг покриваються ніжно-рожевими квітами диких цикламенів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс